Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiandien – paskutinė papildomo priėmimo į Šiaulių valstybinę kolegiją diena!

Bendrojo priėmimo papildomo etapo prašymai teikiami rugpjūčio 13–16 dienomis. Atkreipiame dėmesį, kad https://bakalauras.lamabpo.lt/ sistemoje gali būti teikiamas naujas prašymas arba atnaujinamas pagrindinio etapo prašymas. Galima pretenduoti į likusias laisvas po pagrindinio etapo studijų vietas – valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas.

Tęsiamas ir tiesioginis (į valstybės nefinansuojamas studijų vietas) ŠVK priėmimas į visas studijų programas.

Šiaulių valstybinės kolegijos bendrajam priėmimui siūlomų studijų programų sąrašas skelbiamas ČIA.

Primename, kad studentams, pasirinkusiems informatikos ir inžinerijos mokslų studijas, ir įstojusiems į valstybės finansuojamas vietas, visą studijų laikotarpį bus mokamos kasmėnesinės skatinamosios stipendijos. Stipendijas, norėdama atkreipti dėmesį į konkrečių specialybių specialistų regionuose trūkumą ir skatindama studijų programų patrauklumą, aktualizuodama perspektyvas, skiria Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Jeigu jau kurį laiką puoselėjote svajonę pradėti studijas, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių to kol kas nepadarėte, raginame pasiryžti ir žengti pirmą žingsnį: pasitarti su Šiaulių valstybinės kolegijos priėmimo specialistais, pasirinkti labiausiai tinkančią studijų programą ir pradėti naują gyvenimo etapą.

Stojančiuosius konsultuojame el. paštu , telefonais (8 41)  52 50 51, 8 615 97 114.

ŠVK – daugiau nei studijos! Išsirink, kas tau patinka ir tinka!