Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių bendrovei – nacionalinis eksporto prizas

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos surengtuose kasmetiniuose nusipelniusių verslo bendruomenės atstovų apdovanojimuose. Savivaldybės vadovas pasveikino apdovanojimus pelniusius Šiaulių miesto atstovus.

Svarbiausiame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemos renginyje – „Lietuvos eksporto prizas 2020“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2020“ – pagerbiamos geriausių rezultatų eksporto srityje 2020 metais pasiekusios įmonės bei II laipsnio (sidabro) Darbo žvaigždėmis apdovanojami asmenys, savo nuoširdžiu darbu sukūrę pagrindą verslo sėkmės istorijoms, prisidėję prie verslo bendruomenės puoselėjimo ir augimo. Skatindami ir palaikydami moterų verslumo idėją, jau daugelį metų specialų prizą skiriamas vadovei moteriai, sėkmingai ir veržliai asmenybei, kuri savo pavyzdžiu gali įkvėpti kitas moteris imtis verslo ir drąsiai tikėti savo siekiais.

Vilniuje „Pirklių klube“ vykusioje ceremonijoje „Lietuvos eksporto prizas“ buvo įteiktas 5 įmonėms iš skirtingų šalies regionų. Laureatus ir Rūmų bendruomenę pasveikino LR Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir susisiekimo ministras Marius Skuodis. Šiaulių regione geriausia eksportuotoja pripažinta Šiauliuose įsikūrusi minkštųjų baldų gamintoja UAB „Vilmers“, pernai ne tik atvėrusi naujas rinkas, bet ir investavusi į į automatizavimo ir skaitmenizavimo, efektyvumo ir tvarumo sprendimus. „Darbo žvaigždės“ įteiktos labiausiai prie verslo aplinkos gerinimo ir pasiūlymų valdžios institucijoms generavimo prisidėjusiems atstovams, tokį apdovanojimą pelnė ir ilgametė Šiaulių valstybinės kolegijos vadovę Natalija Šedžiuvienė.

Šiaulių miesto atstovų pasiekimais pasidžiaugė ir juos pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

                                                                                               Pagal LPPARA informaciją

Organizatorių nuotraukos