Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras ieško eglučių

Kviečiame prisidėti prie Kalėdų stebuklo, miestui padovanojant žaliaskarių.
 • Šiaulių kultūros centras ieško pagrindinės miesto Kalėdų eglės, kuri bus puošiama Prisikėlimo a.

Eglės aukštis turi būti ne mažesnis kaip 13 m. Eglė turi būti puošni, gausaus šakotumo.

Šiaulių kultūros centras įsipareigoja užtikrinti eglutės nupjovimą ir išgabenimą iš teritorijos.

Pageidautina, kad į kvietimą padovanoti eglę atsilieptų Šiaulių miesto ar rajono gyventojai. Atsidėkosime už Jūsų dosnumą.

Pasiūlymų su aktualia informacija (foto (jei įmanoma), adresas) laukiama iki spalio 31 d. el. p. , tel. +370 671 42 889.

 • Šiaulių miesto savivaldybė prašo miesto gyventojų padovanoti 10–15 m. aukščio 3 egles, kurios kalėdiniu laikotarpiu papuoš įvairias miesto erdves (Vilniaus g. pėsčiųjų bulvare, prie Kaštonų alėjos, Rėkyvoje, prie Rėkyvos kultūros namų, skvere, prie Šiaurės Lietuvos kolegijos (Tilžės–Statybininkų gatvių sankirta).

Šiaulių miesto savivaldybė pasiūlymų laukia iki spalio 31 d. el. p.

Daugiau informacijos telefonais +370 41 500513 ir +370 41 596 281.

 

Fot. Edita Aleksandravičienė

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis