Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių „Romuvos“ progimnazija kviečia į tarptautinę konferenciją „Skaitmeniniai pokyčiai ir inovatyvūs sprendimai XXIX a. šveitime“

Inovacijos švietime – tai daugiau nei skaitmeniniai pokyčiai ir naujosios technologijos, taikomos ugdymo procese. Tai yra įvairių švietimo problemų sprendimas kitokiu, nestandartiniu būdu, siekiant mokinių asmeninės pažangos. Tai programos, paslaugos, procesai, produktai, metodai ir net partnerystės, kurios skatina pagerinti švietimo rezultatus inovatyviais būdais.

Šiaulių „Romuvos“ progimnazija  dvejus metus vykdė tarptautinį Erasmus+ projektą „Inovatyvus ir įgalintas ugdymas: nuo vieno žmogaus iki visos mokyklos požiūrio kaitos“, kurio metu siekė skatinti pokyčius ir transformacijas organizacijos veikloje. Ugdant kiekvieno mokinio pažangai svarbias vertybes, siekiama inovatyvių pokyčių, todėl nuo šių metų pradėtas taikyti informatinio mąstymo ugdymas pradinių klasių mokiniams.  Apie tai, kaip tarptautinių projektų vykdymas ir priimti vadybiniai sprendimai gali įtakoti organizacijos pokyčius, bus pristatoma tarptautinės konferencijos „Digital Changes and Innovative Solutions in 21st Century Education“ metu, kuri vyks nuotoliniu būdu 2022 m. vasario 22 d., 13 val.  Besidomintys šia tema (klausytojai) gali registuotis per semiplius.lt sistemą. https://www.semiplius.lt/renginiai/renginiu-kalendorius/siauliu-miesto-savivaldybe/210540346 Konferencijoje bus pristatyta 20 pranešimų iš 9 skirtingų pasaulio šalių. Aptariamos trys persipinančios temos – lyderystės ir valdymo inovacijos šiandieninėje mokykloje, geriausios novatoriškos praktikos pavyzdžiai įvairaus tipo mokyklose bei informatinio mąstymo diegimo svarba ugdymo įstaigose. Bus gvildenamos inovacijų kliūtys ir siūlomi būdai, kaip padidinti savo gebėjimą diegti inovacijas ir visapusiškai išnaudoti skaitmeninių technologijų ir skaitmeninio turinio potencialą. Konferencijos pranešėjai paskleis idėjų, kaip taikyti patyrimines veiklas, skatinti skaitmenizaciją bei įgalinti inkliuzinį ugdymą ir sprendimų priėmimo idėjas bet kurioje šiuolaikinės švietimo sistemos pakopoje.

Šiaulių „Romuvos" progimnazijos pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas