Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių treneris J. Beržanskis tobulinosi Europos bėgimo trenerių kursuose

Rugsėjo 15–17 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro treneris Justinas Beržanskis dalyvavo Danijos sostinėje Kopenhagoje vykusiuose „European Athletics“ trenerių kursuose. Čia vykusiame ištvermės bėgimo viršūnių susitikime daugiau kaip 70 trenerių iš 18 Europos šalių susirinko dalytis informacija, gerąja praktika ir bendradarbiauti.

„Smagus ir turiningas savaitgalis Kopenhagoje „European Athletics Endurance Coaching Summit“ renginyje. Įdomūs lektoriai, o klausymasis, kaip dirba elitinės Europos bėgimo komandos, įkvepia. Kursuose, klausydamasis įdomių ir aktualių pažangiausių kolegų pristatymų, kai ką sužinojau, apie ką nebuvau girdėjęs, o kai kurios pateiktos patirtys tik patvirtino manąsias tiesas. Beveik visi pranešėjai akcentavo, jog rezultatas yra galutinis taškas, kuris susideda iš daugybės mažų, kartais atrodo, kad nereikšmingų, detalių. Paklausus H. Ingebrigtseno, ką jis galvoja apie tai, jog daug kas bando kopijuoti jų treniravimo modelį, Danijos bėgimo ekspertas atsakė: „Duokime dešimčiai virėjų pagaminti tą patį patiekalą su tais pačiais ingridientais ir visų jų patiekalų skoniai bus skirtingi“, – pasakojo Justinas Beržanskis.

Be to, Justinas Beržanskis sekmadienį bėgo Kopenhagos pusmaratonyje, kur 2026 metais vyks pasaulio bėgimo plentu čempionatas. Šiemet pasaulio bėgimo plentu čempionato dalyviai spalio 1 d. varžysis Latvijos sostinėje Rygoje.

„Tiek klausytojai, tiek pranešėjai galėjo išbandyti pusmaratonio trasą, tą padarėme ir mes su kolega Remigijumi Kančiu. Planas bėgti ramų long run tokioje minioje žmonių (kaip organizatoriai teigia bėgo 27000 dalyvių) baigėsi net neprasidėjęs. Azartas nelenktyniauti yra sunkiai suvaldomas, tad kaip treneris galiu tik patvirtinti faktą, jog bėgti varžybose tiesiog ramią treniruotę – nesuderinama su sportininko noru laimėti“, – dalijosi įspūdžiais vienas geriausių Lietuvos vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo specialistų J. Beržanskis.

Plačiau apie vykusius mokymus: https://dansk-atletik.dk/atleter/coaching-summit-series-copenhagen/

Primename, kad Europos žaidynių 3 vietos laimėtoją ir Europos U-23 lengvosios atletikos čempionato vicečempionę Gretą Karinauskaitę treniruoja Justinas Beržanskis.

Greta su treneriu yra pasakoję apie sunkų ir įtemptą treniruočių ir varžybų procesą, kuris vyksta tiek Lietuvoje, tiek už Atlanto vandenyno, kur šiaulietė jau ne pirmus metus studijuoja ir sportuoja Kalifornijos baptistų universitete, priklauso kroso ir bėgimo komandai, kuri šiemet dėl Gretos puikių rezultatų pirmą kartą Jungtinių Amerikos Valstijų universitetų čempionate (NCAA) iškovojo medalį (2 vietos). Amerikos sezono pabaigoje Gretai pavyko pasiekti šiuos rezultatus:

 • Mylia – 4:47,77 min.
 • 5000 m – 15:36,86 min. (Lietuvos U23 rekordas)
 • 10000 m – 33:27,59 min.
 • 3000 m kliūtinis bėgimas – 9:26,88 min., 9:30,85 min., 9:35,55 min., 9:40,87 min., 9:46,76 min (Lietuvos rekordas, 3 kartus gerinti Lietuvos U23 rekordai).

Liepos 12–16 d. Espo mieste (Suomijoje) vykusiame Europos U23 lengvosios atletikos čempionate Greta Karinauskaitė iškovojo 2 vietą. Visą 3000 m kliūtinio bėgimo finalo distanciją lyderės pozicijoje bėgusi Greta, įveikdama paskutinį ratą prarado bėgimo kontrolę ir apmaudžiai finišavo antroje pozicijoje. Sportininkė pasakojo, jog varžybų organizatoriai, įkvėpti kovos su klimato kaita aktyvistės Gretos Thunberg, apdovanojimų ceremonijos metu jai ir kitiems čempionato prizininkams įteikė gyvus medelius vietoje įprastai dovanojamų gėlių puokščių ar varžybų talismanų. Šiaulietei kelionės namo metu teko visur su savimi nešiotis gautąjį medelį (net oro uoste), o grįžus į gimtuosius Šiaulius, jį persodinti.

Po Europos U23 čempionato sportininkė ir treneris neturėjo galimybės atostogauti, nes dalyvavo rugpjūčio 19–27 d. Budapešte (Vengrija) vykusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate. Pasaulio čempionato debiutantei Gretai pavyko užimti aukštą 21 vietą (9 min. 30,28 sek.).

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Kursų organizatorių, Justino Beržanskio ir Vitalio Lebedžio nuotraukos

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas