Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose lankosi „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas: stiprėjanti miestų partnerystė

Šiaulių miesto savivaldybė priėmė svečius iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Kanados. Į Šiaulius atvyko „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas Stephenas L. Gerdesas. Šiaulių Ir Omahos (JAV) miestai bendradarbiavimo sutartį pasirašė dar 1996 metais, šis ilgas draugystės laikotarpis sustiprino ryšius tarp mūsų miestų ir bendruomenių.

„Šiandien didžiuojamės, kad esate mūsų partneriai“

 

Vizito Savivaldybėje metu, Stephenas L. Gerdesas ir kanadietis „Rotary“ klubo atstovas Terrancas McNaughtonas domėjosi investicine aplinka Šiauliuose. Vicemeras Justinas Švėgžda pasitiko svečius su aiškia žinute: Šiauliai – sparčiai tobulėjantis miestas: nuo pažangiausių įmonių, kurios vis kuriasi mieste, iki mažiausio registruoto nedarbo lygio tarp visų didžiųjų Lietuvos miestų.

 

„Šiauliuose apsilankau retai, tačiau kaskart atvykus mane stebina šio miesto plėtros ir ekonominės pažangos tempas. Mūsų miestai partneriais tapo prieš 27-erius metus, visgi nuo tada Šiauliai yra visiškai pasikeitę. Strateginės investicijos, stiprus bendruomeniškumo jausmas ir inovacijų skatinimas padėjo Jūsų miestui išsiskirti iš kitų, šiandien didžiuojamės, kad esate mūsų partneriai“, – užtikrintai kalbėjo „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas Stephenas L. Gerdesas.

 

Miestų partnerystė ateityje tik stiprės

 

„Omaha sister cities“ asociacija jungia 8 miestus iš įvairiausių pasaulio šalių: Japonijos, Vokietijos, Lietuvos, Airijos, Meksikos, Kinijos, Prancūzijos ir Kanados.

 

Asociacijos prezidentas ir miesto meras Artūras Visockas diskutavo, kokiais būdais miestų bendrystė galėtų būti kuriama toliau. Viena tokių idėjų – Šiaulių bei Omahos mokyklų partnerystė ir mokinių mainų programos, kurios praplėstų moksleivių akiratį. Vizito Šiauliuose metu aptartos sutarties galimybės tarp Omahos ir Šiaulių „Didžvario“gimnazijų. 

 

Šiaulių ir Omahos partnerystė naudinga ir abiejų šalių kultūrai – štai dar praėjusiais metais šiauliečiai turėjo galimybę pamatyti tarptautinį jaunųjų džiazo muzikos atlikėjų projektą – koncertą „Muzikos ekspresas: Omaha–Šiauliai“, jame dalyvavo svečiai iš Nebraskos universiteto Omahoje. Tada ansamblio „Uno jazz combo“ atlikėjai džiaugėsi, turėdami galimybę koncertuoti su Šiaulių atlikėjais, kurie žavėjo juos savo profesionalumu.

 

Svečiai taip pat susitiko su Šiaulių „Rotary“ klubų atstovais, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos bendruomene, lankėsi Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje ir Šiaulių miesto lankytinose vietose. 

 

Meras ragino įvertinti Šiaulių chorinio dainavimo tradicijas

 

Vizito Šiauliuose metu svečiai iš JAV ir Kanados turėjo galimybę išgirsti Šiaulių berniukų ir jaunuolių chorą „Dagilėlis“, kuris yra vienas ryškiausių šio žanro kolektyvų Lietuvoje. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ragino svečius įvertinti šio choro pasiekimus ir padėti organizuoti jų pasirodymus Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

„Dagilėlio“ indėlis į kultūrinį Šiaulių bei Lietuvos gyvenimą yra neišmatuojamas, jie puoselėja chorinio dainavimo tradicijas bei atstovauja Lietuvos choro menui užsienyje. Mūsų miestų partnerystė svarbi įvairių formų mainams, tačiau niekada neturėtume atitolti nuo savo tradicijų – šis kolektyvas puikiai reprezentuotų Šiaulius“, – aiškią poziciją išsakė Artūras Visockas. Į prašymą reaguodamas „Omaha sister cities“ asociacijos prezidentas pažadėjo dėti visas jėgas, kad choras pasirodytų JAV.

 Mero padėjėja Alaina Štreimikytė.

R. Bieliausko nuotr.