Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose startavo net tris dienas trunkantys „Šiauliai SMART“ renginiai

Tradiciškai, baigiantis lapkričiui, Šiauliuose verslininkus, politikus, mokslininkus ir įvairių sričių ekspertus subūrė renginių ciklas, skirtas ekonomikos stiprinimui, verslo aplinkos gerinimui, regionų politikai, turizmo plėtrai, švietimo iššūkiams. Tris dienas trunkančias diskusijas pradėjo tarptautinė konferencija, jos svečius ir dalyvius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.  

Atnaujintose Šiaulių kultūros centro erdvėse startavo didžiausias Šiaulių regiono ir verslo sinergiją puoselėjantis renginys – tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Neapibrėžtumo spąstai - atsparaus regiono scenarijai“. Jos metu diskutuota regionams aktualia ir daugiausia iššūkių sukeliančia tema – kaip globalių pokyčių kontekste stiprinti regioną? Kokius reikia priimti sprendimus, kurie padėtų augti, atlaikyti konkurenciją, kokį transformacijos scenarijų pasirinkti?

Konferencijos dalyvius ir svečius pasveikinęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas akcentavo, kad regionai dažnai demonstruoja lyderystę ir puikius rezultatus įvairiose srityse, o neretai galėtų būti ir pavyzdžiu sostinei.

„Regionai, norint pasiekti tą patį rezultatą kaip sostinė, turi įdėti keletą kartų daugiau darbo. Tokia realybė, tai mes ir darome. Itin didelio įdirbio reikėjo įrodant, kad puikių parametrų oro uostas Šiauliuose yra didžiulis ir ypatingą potencialą turintis valstybės turtas. Ilgai kalbėta ir apie geležinkelio atšakos link Šiaulių LEZo ir oro uosto atstatymą. Tai keli pavyzdžiai, jų yra daug daugiau, visi jie kuria ekonominę naudą ne tik miestui ir regionui, kartais – visai Lietuvai. Savivaldybė puikiai suvaldo daugybę įvairiausių projektų, negana to, skaidriuose rangos konkursuose taupomos milijoninės lėšos. Turime įspūdingų pavyzdžių ir švietimo srityje, kaip karantino metu gimusi iniciatyva „Šiauliai auga“. Vos pasistengus, galima nuveikti neįtikėtinų dalykų, viskas yra įmanoma. Savivaldai ir regionams iš centrinės valdžios reikia labai nedaug, pirmiausia – netrukdyti, o jei yra galimybių – dar ir padėti. Lietuvoje artimiausiais metais galime turėti milžinišką proveržį, Šiauliai yra gyvas to įrodymas“, – kalbėjo meras Artūras Visockas.

Susirinkusius salėje ir nuotolinius renginio žiūrovus taip pat sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė, renginį moderavo žurnalistas Andrius Tapinas.

Plenarinėje sesijoje ir panelinėse diskusijose sulaukta verslo, politikos, švietimo atstovų pasisakymų, užsienio mokslininkų ir ekspertų įžvalgų. Rytoj vyks mokslinių pranešimų sesija „Regionų konkurencingumo kaitos tendencijos“. Bus kalbama apie regiono atsparumo sritis, ekonominio potencialo panaudojimo galimybes ir galimas augimo tendencijas, iššūkius bei galimybes sėkmingam, stabiliam, tvariam, socialiai teisingam visos šalies ir regionų ekonomikos augimui, įmonių konkurencingumui globalioje rinkoje.

Penktadienį kvies jau penktasis Šiaulių krašto turizmo forumas „Turizmo verslas: galimybės ir sėkmės istorijos“.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Vitalio Lebedžio nuotraukos