Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliuose vyks OCR Lietuva – Ekstremalus bėgimas

Ekstremalus bėgimas atranda Šiaulius: „OCR Lietuva“ varžybose – naujovė ir kiekvienam pritaikyti iššūkiai. Šių metų gegužės 27 dieną Šiauliuose vyks vienas didžiausių ekstremalaus bėgimo su kliūtimis (OCR) renginių Lietuvoje – „OCR Lietuva – Ekstremalus bėgimas“.

Kasmet sparčiai populiarėjantys ekstremalaus bėgimo asociacijos „OCR Lietuva“ organizuojami renginiai į Šiaulius užsuks pirmą sykį. Trasos bus įrengtos nuostabios gamtos apsuptoje vietoje – Talkšos ežero pakrantėje prie Šiaulių simbolio „Geležinė lapė“.

„Norime su OCR sportu supažindinti visą Lietuvą. Šiame regione varžybų dar nerengėme, o mūsų tikslas yra organizuoti tokius renginius visuose Lietuvos kraštuose. Savo vardą jau užsitarnavome, todėl norime Šiauliuose taip pat sukurti nepakartojamą renginį, o šiauliečius supažindinti su ekstremaliu bėgimu“, - sakė „OCR Lietuva“ vadovas Renaldas Bugys.

Pasak jo, konkreti varžybų vieta pasirinkta dėl jos lokacijos – trasa drieksis per parką, paplūdimį, mišką. Žmonės bėgdami pamatys skirtingus kraštovaizdžius. Jau aišku, kad dalyvių lauks ir viena vandens kliūtis, kurią mėgėjams bus leidžiama apibėgti. R. Bugys neslepia – trasa bėgikams bus tikrai smagi ir įsimintina.

Didžiosios taurės bėgime dalyviams teks įveikti maždaug 6 km trasą su daugiau nei 20 įvairių kliūčių. Profesionalai turės atskirus startus ir juose bus galima išvysti daugumą geriausių Lietuvos OCR sporto atstovų bei įnirtingą kovą. Mėgėjams bus duoti atskiri startai, o neįveikus kurios nors kliūties, bus galima tęsti bėgimą ir kaupti patirtį ateičiai. Taip pat ta pačia trasa bėgs ir nemokamai startuosiantys moksleiviai – jiems bus leidžiama apibėgti sudėtingesnes kliūtis.

Visi dalyviai gaus atminimo medalius, o Elito grupės sportininkai tuo pačiu kovos ir dėl Lietuvos reitingo taškų bei nugalėtojų taurės.

Bugys atskleidė, kad net ir anksčiau visuose „OCR Lietuva“ organizuotuose bėgimuose dalyvavę atletai Šiauliuose atras kažką naujo.

„Kiekviename renginyje stengiamės pristatyti vieną ar kelias naujas kliūtis. Tą jau buvo galima pastebėti prieš tai vykusiose mūsų varžybose. Taip bus ir Šiauliuose – netrūks pažįstamų kliūčių, tačiau pridėsime ir staigmenų“, - šypsojosi R. Bugys.

Vienas iš organizatorių taip pat pakartojo – kliūtys nebus lengvos, tačiau jos yra įveikiamos. Šiose varžybose turėtų dalyvauti ir didelis OCR sporto mylėtojas, žinomas Lietuvos atlikėjas Vaidas Baumila.

Didžiausia šių varžybų naujovė – 100 m sprinto turnyras. Panaši rungtis atsiras ir 2028 metų olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės programoje. Šiauliuose išbandyti šią rungtį bei įveikti „OCR Baltic Warriors“ įrengtą 100 m trasą bus kviečiami visi norintys.

„100 m varžybos yra labai azartiškos. Praėjusiais metais Kaune per „Olimpinę dieną“ pamatėme, kad ši rungtis pritraukia labai daug žiūrovų. Varžybose startavo net ir tiesiog pro šalį ėję žiūrovai, nieko nežinoję apie OCR sporto šaką. Rekomenduoju visiems išbandyti šią rungtį. Jeigu keletą sekundžių sugebate iškabėti ant skersinio, tai 100 m trasą tikrai įveiksite“, - pabrėžė R. Bugys.

Renginį vainikuos nuotaikingas nemokamas bėgimas vaikams. Speciali trasa bus pritaikyta vaikams nuo 5 metų, o jei juos lydės tėveliai, tuomet amžiaus apribojimų nebus.

Tradiciškai į šį renginį yra kviečiamos įvairios įmonės bei organizacijos. Gausiausias klubas, įmonė ar bendruomenė bus apdovanotas taure.

„OCR sportas visiems primena vaikystę, kai vaikai laksto kiemuose bei karstosi medžiais. Labai panašu bus ir šiose varžybose. Kiekvienas patirs labai mielas emocijas. Dėl to ir turime atskirus startus mėgėjams, kur galima startuoti su draugais, šeimos nariais, bendradarbiais. Šis sportas yra skirtas visiems“, - pabrėžė R. Bugys.

Dalis iš dalyvių surinktų lėšų bus skirta paremti Ukrainai. Ukrainos piliečiai „OCR Lietuva“ varžybose gali startuoti nemokamai.

Visa informacija: https://www.facebook.com/events/539327168071773/ 

Ekstremalaus bėgimo varžybos „OCR Lietuva” finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas