Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulius pasveikino NATO pajėgų vadas

Nuoširdžiausius linkėjimus Šiauliams ir jo gyventojams perdavė NATO integravimo pajėgų Lietuvoje vadas Peteris Nielsenas. NATO karininką ir jo komandą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.  

Tikrąją Šiaulių gimtadienio dieną į miestą atvyko svarbus NATO svečias, mero Artūro Visocko kabinete apsilankė NATO integravimo pajėgų Lietuvoje vadas Peteris Nielsenas su komanda.  

Kalbant apie karą Ukrainoje ir kitus, tame tarpe ir energetinės krizės iššūkius, Peteris Nielsenas patvirtino, kad NATO pajėgos Lietuvoje yra kaip niekada sustiprintos ir parengtos greitam reagavimui į bet kokias grėsmes. Lietuva jau 18 metų yra pilnavertė didžiausio aljanso dalis. Dar nuo 2004 metų kovo NATO šalys pradėjo siųsti savo karius ir naikintuvus saugoti Baltijos šalių oro erdvės, dabar Lietuvoje yra įsikūrę nepalyginamai daugiau NATO sausumos pajėgų.

Simbolinėje miesto gimtadienio ceremonijoje sudalyvavęs NATO integravimo pajėgų Lietuvoje vadas Šiauliams negailėjo gerų žodžių.

„Man visada labai malonu lankytis Šiauliuose. Jūsų miestas yra įrašytas NATO žemėlapyje, čia yra labai svarbus karinis objektas – Karinių oro pajėgų Aviacijos bazė, kur budi NATO oro policijos misijos orlaiviai. Nuoširdžiai dėkoju už paramą NATO pajėgoms, už ilgametį bendradarbiavimą. Laimingo gimtadienio – Šiaulių miestui ir visiems jo gyventojams“, – linkėjo Peteris Nielsenas.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas svečiams aprodė Pasaulio teisuolių skverą ir pakvietė Peterį Nielseną Šauliuose apsilankyti spalio pradžioje, kai planuojama įkasti simbolinę kapsulę būsimojo karinio miestelio pamatuose. NATO atstovams taip pat įteikti vadinamojo Spaudos ąžuolo sodinukai.  

 

Informacijos ir nuotraukų autorius Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis