Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiemet „Tautiška giesmė“ visame pasaulyje tradiciškai nuskambės jau keturioliktąjį kartą

Ši idėja gimė 2009-aisiais, kai „Tūkstantmečio odisėja" pakvietė viso pasaulio lietuvius vienu metu sugiedoti „Tautišką giesmę", pirmą kartą kelioms istorinėms akimirkoms Žemės rutulį apjuosusią gyva balsų grandine. Taip garsiai ir išdidžiai pranešėme, kad Lietuvos vardui – 1000 metų. Nuo tol ši unikali tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, tapo gyva mūsų laikų tradicija. O 2019 m. Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė liepos 6-ąją, Valstybės dieną, ne tik Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės" diena.

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas įgauna ypatingą svarbą, nes būtent pastaruoju metu vieną po kito turime atremti didžiulius iššūkius. Susitelkėme, kai reikėjo suvaldyti pandemiją, po to – įveikti pabėgėlių krizę Lietuvos pasienyje. O dabar mūsų solidarumo reikia ne tik padedant ukrainiečiams apginti savo šalį, bet ir parodant, kad esame kaip niekad vieningi kovoje už Lietuvos laisvę.

Esame tikri, kad mintimis ir veiksmais palaikote solidarumo dvasią, todėl tikimės Jūsų partnerystės–maloniai kviečiame prisijungti prie „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvos, brangios kiekvienai organizacijai, kiekvienam mūsų šalies patriotui ir visai Lietuvai. Ir drauge pasakyti: „Solidarūs-mes stiprūs“.

Būtume dėkingi, jei palaikydami „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvą, prisidėtumėte ir prie šios idėjos sklaidos savo kanaluose – pasidalintumėte su visomis savivaldybėmis Lietuvoje. 

Taip pat primename, kad kur bebūtume, kiekvienais metais „Tautišką giesmę“ visi kartu giedame liepos 6-ąją, lygiai 21.00 val. (Lietuvos laiku).   

Šiais metais pagrindinis renginys planuojamas Alytuje, „Lietuvos kultūros sostinėje 2022“. Visus, norinčius pajusti vienybės galią ir giedoti „Tautišką giesmę“ kartu, kviečiame atvykti prie Alytaus Baltosios rožės tilto liepos 6 dieną 20:00 val., kur vyks šventinis koncertas.

Žemiau pateikiame sąrašą veiksmų, kuriais siūlome prisidėti prie „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ idėjos: 

 • Savo interneto svetainėje patalpinant kvietimą [prisegta] arba video klipą (30s) [pasidalinsime juo vėliau].
 • Savo socialiniuose tinkluose patalpinant kvietimą [prisegta prie laiško] arba video klipą (30s) [pasidalinsime juo vėliau].
 • Dalindamiesi giedojimo akimirkomis socialiniuose tinkluose naudokite šiuos raktažodžius #TautiskaGiesme #Liepos6 #Solidarus
 • Būtų malonu, jei informuotumėte savo organizacijos ir bendruomenės narius apie visuotinį „Tautiškos giesmės“ giedojimą, kad visi kviestume kolegas, draugus, šeimas 21.00 val. drauge giedoti mūsų valstybės himną.
 • Taip pat galite transliuoti himno giedojimą tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje. Filmuodami būtinai pridėkite nuorodą̨ į̨ savo miestą̨ ir raktinius žodžius #TautiskaGiesme #Liepos6#Solidarus 

Nuoroda, kurioje kviečiame talpinti jūsų giedojimo akimirkas (foto ir video formatu): https://bit.ly/tautiskagiesme-failai 

Oficiali renginio nuoroda (įvykis) socialiuose tinkluose. Kviečiame prisijungti ir dalintis: https://fb.me/e/2KnCMudrK

 

„Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ organizacinės komandos informacija

 

„Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ organizacinės komandos informacija