Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vyresniajam komisarui – Šiaulių mero padėka

Pasitinkant Angelų sargų dieną, šeštadienį Šiaulių centriniame parke bus surengta Policijos ir visuomenės šventė. Jos dalyvius pasveikins Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Vienam mūsų miesto pareigūnui bus įteikta ir mero padėka.

Iškilmingoje Policijos ir visuomenės šventės dalyje, kuri prasidės šeštadienio vidurdienį, šiauliečiai pamatys Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaiką ir pareigūnų apdovanojimo ceremoniją. Pastarojoje dalyvaus ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Lietuvos policijos profesinės šventės proga už vertybių kūrimą ir policijos darbo puoselėjimą jis įteiks padėką  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinių tyrimų tarnybos viršininkui Vaidui Kazlauskui.

Pasak kolegų, Vaidas Kazlauskas yra išskirtinių gebėjimų pareigūnas, nuolat generuojantis naujas idėjas. Vyresniojo komisaro laipsnį užsitarnavęs  V. Kazlauskas ne tik sukaupė įspūdingą patirties ir žinių bagažą, tačiau nuolat ieško patrauklių ir efektyvių būdų, kaip tas žinias perduoti jaunesniems kolegoms.

Vaidas Kazlauskas ne tik pats vyksta į nusikaltimų vietas, bet ir daug prisideda ruošdamas įvykio vietos apžiūros, nusikaltimo pėdsakų suradimo metodines rekomendacijas, organizuoja ir veda mokymus, dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

Renovuojant Šiaulių AVPK šaudyklą, Vaidas parsivežtas žinias iš tarnybinės komandiruotės JAV puikiai pritaikė Šiauliuose. Pagal jo projektą atlikus atnaujinimo darbus, Šiaulių pareigūnai gali treniruotis modernioje šaudykloje.

Vaidas Kazlauskas yra  Lietuvos Kriminalinės policijos biuro mokymo centro instruktorius-lektorius.  Vienas iš tu, kurie Šiauliuose įkūrė ir analogų neturinti Lietuvoje ekspertų (kriminalistų) rengimo centrą. Šis centras dabar yra žinomas visoje Lietuvoje ir iš visos šalies ekspertai moderniame centre tobulina tiek praktines, tiek teorines žinias.

Vaidas Kazlauskas  yra didelis Šiaulių miesto patriotas.

 

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šiaulių AVPK nuotraukos