Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Žinomas šiaulietis miesto merui dovanojo savo knygą

Žinomas performeris, kompozitorius, būgnų ir perkusijos meistras Gintautas Gascevičius-Ginc Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui padovanojo neseniai išleistą knygą „Ginc ir išminties pedalas“.

Ne tik Šiauliuose, bet ir visoje šalyje žinomas grupių „Bix“ ir „Kitava“ būgnininkas Gintautas Gascevičius neseniai parašė ir išleido knygą. Vieną savo kūrybos egzempliorių autorius padovanojo Šiaulių miesto merui. Rašytoju tapęs muzikas knygą Artūrui Visockui įteikė Prisikėlimo aikštėje ir čia pat užrašė šmaikščią dedikaciją.

Pasak Gintauto Gascevičiaus, pirmiausia jis buvo sumanęs parengti metodines rekomendacijas apie grojimą būgnais, mokomoji medžiaga būtų aktuali muzikos mokytojams ar entuziastams, savarankiškai norintiems susipažinti su būgnais, pradėti jais groti.   

„Pats mokiausi groti būgnais, sukūriau savotišką mokymosi sistemą. Manau, kad ji yra efektyvi, norėjau ja pasidalinti. Surašęs teorinę dalį, dar papildžiau istorijomis, kaip tie mokymosi būdai atsirado. Tada jau reikėjo ir platesnio konteksto. Galų gale gimė kūrinys, kurio pradžioje neplanavau ir net nesitikėjau“, – kaip visada plačiai šypsodamasis pasakojo G. Gascevičius.  

Perkusijos meistras pridūrė, kad aprašytos istorijos susiję su kultine grupę „Bix“, kurioje jis groja beveik nuo susikūrimo laukiniais 1990-siais metais. Visi arba beveik visi tekste aprašyti įvykiai yra tikri, veikėjų vardai nepakeisti, istorijose galima rasti ir visiems gerai pažįstamų garsenybių bei reikšmingų Lietuvai ir pasauliui įvykių.

„Gražiai sutapo, kad Gintauto Gascevičiaus knygą gaunu Šiaulių miesto gimtadienio išvakarėse, tai – puiki dovana“, – sakė Šiaulių meras.

Meras Artūras Visockas padėkojo autoriui už realizuotą kūrybinį sumanymą, kuris ne tik taps pagalba besimokantiesiems, bet ir leis prisiliesti prie kultinės grupės istorijos.

Knygą „Ginc ir išminties pedalas“ galima rasti Šiaulių turizmo informaciniame centre arba internetinėje svetainėje www.ginto.lt

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis/ informacija ir nuotraukos