Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

„Busturas“ kviečia paminėti Europos judumo savaitę!

Europos judumo savaitė – tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. Prie Europos judumo savaitės kampanijos tradiciškai prisijungia ir Šiaulių miesto keleivių vežimo įmonė UAB „Busturas“ bei kviečia visus šiauliečius į renginius!

Kasmet Europos Komisija paskelbia vis naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji - „Bendrauk lengviau“, o šūkis - „Judėk laisviau“. Šių metų tema yra ypatingai aktuali bei atspindi COVID-19 pandemijos suvaržymų ir ribojimų poveikį, žmonių norą atkurti bendravimą. Tarpusavio ryšį ir laisvą judėjimą palaikyti mums padeda viešasis transportas bei kitos aplinkai draugiškos keliavimo priemonės.

„Busturas“ kviečia visus šiauliečius rugsėjo 22 d. paminėti Tarptautinę dieną be automobilio. Siekiant šiauliečius paskatinti aktyviau rinktis viešąjį transportą ir pamatyti jo privalumus, visą dieną autobusais Šiaulių mieste keleiviai galės važiuoti NEMOKAMAI.

Jau antrus metus iš eilės UAB „Busturas“ dieną be automobilio pasitinka kiek kitaip. Šiais metais taip pat organizuojamos jau tradicinėmis tampančios lenktynės „Judėk laisviau“. Lenktynėse nuo PC „Akropolis“ iki Prisikėlimo aikštės, kaip ir praėjusiais metais, dalyvaus puikiai pažįstami šiauliečiai, kurie šią distanciją įveiks skirtingais būdais: bėgdami, važiuodami dviračiu, elektriniu paspirtuku, keliaudami autobusu bei elektromobiliu. Lenktynių metu bus siekiama išsiaiškinti, kuria transporto priemone Šiauliuose judėti galima greičiausiai. 

Tarptautinės dienos be automobilio proga šiais metais prie mūsų prisijungia ir Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ komanda, kuri renginio metu, nuo 18 val., Prisikėlimo aikštėje organizuos visoms šeimoms skirtas sportines estafetes, pakviesiančias įveikti kliūčių ruožą paspirtukais, vežimėliais, riedlentėmis, riedučiais, dviračiais ir vienaračiais. Be jokios abejonės, visų dalyvių bei geriausiai pasirodžiusių šeimų lauks atminimo dovanos! Svarbu: nepamirškite apsaugų bei šalmų, saugumas - svarbiausia! 

Kviečiame registruotis rungtyniavimui estafetėje el. paštu Jums tereikia nurodyti savo Šeimos narių vardus, amžių bei transporto priemones (dviratis, paspirtukas ar kt.), su kuriomis dalyvausite estafetėse.

Rugsėjo 22 d. susitikime Prisikėlimo aikštėje ir paminėkime dieną be automobilio drauge!

UAB „Busturas“ informacija