Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

 „Salduvė“ – tarptautiniame folkloro festivalyje

Gegužės 25 – birželio 1 d. Šiaulių miesto kultūros centro „Laiptų galerija“ folkloro ansamblis „Salduvė“ (vad. Darius Daknys) dalyvavo tarptautiniame Balingeno (Vokietija) folkloro festivalyje. Šiauliečius pakvietė  festivalio organizatorius Balingeno liaudies meno namų vadovas, švabų kultūros puoselėtojas Manfredas Štingelis (Manfred Stingel).

Festivalio, rengiamo nuo 1987 metų, esmė yra ne tik koncertai šventės scenose, bet ir kūrybinės dirbtuvės  –  šokių mokymai, bendri padainavimai ir muzikavimas kartu. Šiais metais festivalis gražiai ir natūraliai įsiliejo į Balingeno sodo šou („Gartenschau Balingen 2023“), kuris istoriniame Švabijos regione laikomas reikšmingiausiu 2023 metų kultūros įvykiu. Jo programose pristatomi svarbiausi kultūros renginiai būna gausiai lankomi Vokietijos gyventojų. Folkloro ansamblis „Salduvė“ surengė 14 pasirodymų, kuriuose skambėjo specialiai šiam festivaliui paruošta programa. Salduviečiai mokė festivalio dalyvius ir žiūrovus Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų liaudies šokių, kartu muzikavo su ansambliais iš Kroatijos, Ispanijos ir Vokietijos, dalyvavo Balingeno miesto mero Ermilio Verrengia priėmime.

Folkloro ansamblis „Salduvė“ bendradarbiauja su Balingeno liaudies meno namais nuo 2010 metų, yra dalyvavę ne viename bendrame projekte. Festivalyje šiauliečius globojo Balingeno liaudies meno namų folkloro ansamblis „Dürrwanger Danzfreunde“, kurio nariai aprodė gražiausias lankytinas Švabijos regiono  vietas.

Dariaus Daknio informacija

Ansamblio archyvo nuotraukos

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas