Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Artėja ypatinga šventė, Šiaulių meras įsitikinęs, kad pamatyti tą reginį tiesiog būtina

Šį savaitgalį Šiauliuose vyks įspūdinga šokio šventė! Birželio 10 dieną, šeštadienį, 21 val. Šiaulių miesto centrinio parko estradoje vyksianti regioninė liaudiškų šokių šventė „Teka saulelė“ žada suburti daugiau nei 1000 renginio dalyvių iš visos Lietuvos. Jie dovanos net 26 choreografinius kūrinius!

Šiandien Šiaulių miesto meras Artūras Visockas priėmė renginio režisierę ir scenarijaus autorę Liną Jankauskaitę-Peleckienę, Šiaulių kultūros centro vadovę Deimantę Bačiulę, Mėgėjų meno skyriaus vedėją Aušrą Brijūnienę. Šventės vyriausiasis baletmeisteris Romualdas Laugalis susitikime nedalyvavo, nes nuolat vyksta repeticijos, pokalbio metu jis intensyviai dirbo su jaunaisiais šokėjais estradoje. Svečius sutiko ir Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė. Kalbėta ne tik apie artėjantį renginį, bet ir apie ateities planus.

Lina Jankauskaitė-Peleckienė, paklausta apie „Teka saulelė“ pasiruošimo darbus ir dabartinį, baigiamąjį, jų etapą, nuoširdžiai ir neslėpdama jausmų papasakojo, kad dabar visos visų dalyvaujančiųjų emocijos yra pačios pakiliausios, bet visi jaučia stresą ir atsakomybę. Galutinis vaizdas, kurį mato žiūrovas, yra daugybės žmonių bendro darbo rezultatas. O jai, kaip režisierei, renginys yra labai brangus, išmylėtas, kasdien besikeičiantis.

„Matant kiek daug žmonių prie to dirba, kokia juos vienija bendrystė, tai jaudina“, – teigė režisierė.

Renginio atidaryme žiūrovai pamatys šiauliečio kompozitoriaus Gedimino Dapkevičiaus kūrinį „Saulė ir debesys“. Lina Jankauskaitė-Peleckienė, nupasakodama renginio atidarymo pasirodymą, pridūrė: „Jei žmonės ateis, aš neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikti, kad jie išeitų nesulaukę pabaigos.“

Aušra Brijūnienė papasakojo apie svečių, kolektyvų gausą ir visą sudėtingą bendrą renginio aptarnavimo procesą. Vien šokėjų skaičius pasako daug – apie 1100. Visus kartu vienoje vietoje juos matysime prologe – šventės atidaryme, ir finale. Kitu metu didžiausias vienu metu šoksiančių dalyvių skaičius bus 380. Šokėjai bus įvairiausio amžiaus, jauniausieji – pirmokėliai.

Šiaulių kultūros centro vadovė Deimantė Bačiulė teigė, jog visi nusiteikę ryžtingai: „Ar lietus, ar saulė – mes vis tiek tai padarysim!“. Vadovė kalbėjo apie finansinę renginio organizavimo pusę ir ateityje laukiančius planus.

Šventė finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės, Lietuvos nacionalinio kultūros centro, Šiaulių kultūros centro lėšomis. Kadangi Šiaulių miesto biudžetas yra visų šiauliečių pinigai, vadinasi kiekvienas miesto gyventojas prisidėjo prie šios šventės atsiradimo.

„Pagal idėjos svarbą, pasiruošimo mastą, visą savaitę trunkančias repeticijas ir kitą įdirbį galiu drąsiai sakyti, kad tai renginys, kokio Šiauliuose seniai nebuvo. Kviečiu ir miesto, ir viso regiono žiūrovus! Pakartosiu režisierės mintį – visi, atėję į šį renginį, tikrai neišeisite – esu įsitikinęs, kad šventę bus verta stebėti iki paskutinė minutės!“ – sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto savivaldybės nuotraukos ir informacija/Agnė Buchaitė

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis