Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

„Baltojo paukščio“ akcijos dalyviams – padėka iš Prezidentūros

Artėjant šv. Kalėdoms Prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė pakvietė Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus bei visas šeimas prisijungti prie žaisliukų gaminimo akcijos ir iš vilnos nuvelti po kalėdinį paukštį. Net 25 paukšteliai į Prezidentūrą atkeliavo iš Šiaulių miesto: dalis jų papuošė pagrindinę Prezidentūros kalėdinę eglę, o kiti tapo dovanomis tiems, kurie savo darbais prisideda prie visų Lietuvos gyventojų gerovės. Eglutės žaisliukus gaminusiems šiauliečiams įteiktos pirmosios ponios padėkos.

Saulės miesto kalėdinius žaisliukus-paukštelius gamino:

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos užimtumo centro „Goda“ lankytojai (padėką atsiėmė direktorė Danutė Akaveckienė);

Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros parapijos vaikų dienos centro vaikai (padėką atsiėmė vadovė Vilma Kaušienė);

bei VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ socialinės reabilitacijos programos dalyviai (padėką atsiėmė direktorė Regina Zabielienė). 

Pirmosios ponios Gitanos Nausėdienės padėkose rašoma:

Mielieji,

dėkoju, kad padėjote sukurti bendrus namus mūsų visų Vilčiai ir Meilei. Unikalūs, Jūsų rankomis nuvelti pauktšukai, kaip gėrio ir susitelkimo simbolis, suskrido į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus ir papuošė šv. Kalėdų eglę.

Nuoširdžiai ačiū už Jūsų širdžių šilumą ir bendruomeniškumą

Diana Nausėdienė

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka/Robertas Dačkus

Šiaulių miesto savivaldybės informacija