Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Europos motokroso čempionatai grįžta į Šiaulius

2023 m. Europos motokroso šiaurės zonos EMX65/EMX85 bei Europos motokroso moterų čempionato IV etapas vėl sugrįžta į Šiaulius. Gegužės 27-28 d. Aleksandrijos motokroso trasoje vėl gaus motociklai.

Europos motokroso čempionatas – tai pačių stipriausių Europoje sportininkų kovos motokroso trasoje.

Europos motokroso čempionatas, vyksiantis Šiauliuose, skirtas vaikams ir jaunimui nuo 8 iki 14 metų. Čempionate dalyvauja EMX65 ir EMX85 klasių sportininkai, kurie varžosi keturiose zonose. Šiauliuose vyksiančiose varžybose dalyvaus sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos ir Suomijos. Jie dalyvaus Šiaurės zonos čempionate. Džiugu, kad nuo šių metų prisijungė sportininkai iš Skandinavijos. Pažymėtina, kad paskutiniais metais Europos EMX65/EMX85 čempionate prizines vietas iškovoja būtent šiaurės zonos jaunieji sportininkai. Todėl laukiame tikrai stiprios kovos Šiauliuose. Lietuvai šiais metais atstovaus stipriausi mūsų sportininkai – šiaulietis Eimantas Čepulis, Rojus Zaborskis, Jonas Kublickas, Aidas Skudutis, Martynas Jasiūnas ir kiti pajėgūs sportininkai

Europos moterų motokroso čempionate dalyvauja sportininkės iš visos Europos, atvyksta stiprios sportininkės, kurios dalyvauja ir pasaulio čempionate. Šiais metais laukiame dar gausesnio dalyvių skaičiaus, o mūsų šaliai atstovaus stipriausia Lietuvos sportininkė, šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti Šiauliuose – Adrija Skudutyė, taip pat jos sesė Agilija Skudutytė ir Paula Bertašiūtė.

Taip pat visų laukia organizatoriaus DOVANA – profesionalių motociklų sporto akrobatų (Freestyle) sportininkų pasirodymas! Tai adrenalino kupinas profesionalių iš Vokietijos ir Suomijos šou.

Europos Čempionato papildomi varžybų nuostatai čia

PROGRAMA:

2023 m. gegužės 27 d. nuo 12.30 val. - kvalifikaciniai važiavimai;

2023 m. gegužės 28 d. nuo 11.30 val. – finaliniai važiavimai ir motociklų sporto akrobatų pasirodymai;

Savaitgalio bilieto kaina -15 Eur (vaikams iki 12 m. renginys nemokamas).

Renginį organizuoja Šiaulių motoklubas „Šauliai“ ir Lietuvos motociklų sporto federacija. 

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas