Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Išrinktas naujas UAB „Šiaulių vandenys“ vadovas

UAB „Šiaulių vandenys“ generalinio direktoriaus konkursą 5 metų kadencijai laimėjo iki šiol laikinai šias pareigas ėjęs Aurimas Rutkauskas. Naujai išrinktas vadovas darbą pradėjo sausio 23 d.

Aurimas Rutkauskas yra ilgametis UAB „Šiaulių vandenys“ darbuotojas ir turi sukaupęs 15 metų vadovaujamo darbo vandentvarkos srityje patirtį. Bendrovėje A. Rutkauskas pradėjo dirbti 2009 m. gegužės 4 d. Projektų direktoriaus pareigose ir buvo atsakingas už vandentvarkos projektų, finansuojamų Europos Sąjungos fondų lėšomis, įgyvendinimą. Nuo 2019 m. liepos 4 d., pakeitus bendrovės valdymo struktūrą, paskirtas eiti Plėtros direktoriaus pareigas, darbinę patirtį praplėtė strateginio planavimo, įmonės ūkinės-finansinės veiklos valdymo, kainodaros nustatymo, klientų aptarnavimo organizavimo ir informacinių sistemų valdymo srityse.

„Tikiu, kad įgyta patirtis vandentvarkos veikloje prisidės prie efektyvaus ir sklandaus įmonės veiklos tęstinumo, jos vystymosi ir veiklos rodiklių gerinimo. Sieksiu, kad bendrovės veikla pateisintų Šiaulių miesto savivaldybės, kaip bendrovės akcininko, visuomenės ir klientų lūkesčius, užtikrintų patikimų ir kokybiškų paslaugų teikimą ir jų plėtrą, vadovaujantis aukščiausiais aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir klientų aptarnavimo standartais“ – sako naujasis UAB „Šiaulių vandenys“ vadovas. 

 

Daugiau informacijos –

Džiuljeta Korsakienė, UAB „Šiaulių vandenys“ ryšių su visuomene atstovė

Tel.: (8 41) 59 22 57; 8 698 27 801

El. paštas

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis