Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Ištvermės jojimo varžybose – įspūdingas dueto iš Šiaulių pasirodymas!

Liepos 22-23 dienomis Strohen mieste, Vokietijoje vyko tarptautinės ištvermės jojimo varžybos, kuriose dalyvavo duetai iš aštuonių šalių: Argentinos, Belgijos, Omano, Nyderlandų, Vokietijos, Lenkijos, Šveicarijos ir Lietuvos. Lietuvai šiose varžybose atstovavo šiaulietė Jogailė Develytė su žirgu Sultan. Nepaisant daugybės iššūkių trasoje, Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro duetas iškovojo trečiąją vietą bei įgijo kvalifikaciją dalyvauti Europos ištvermės jojimo čempionate, kuris vyks jau šį rudenį!

Tarptautinėse ištvermės jojimo varžybose duetas iš Saulės miesto rungėsi 120 kilometrų distancijoje. Vokietijoje raitelę Jogailę kiek nustebino varžybų organizatorių trasos pasirinkimas: maršrutas buvo išdėstytas Vokietijos miesteliuose, todėl net apie 70 proc. trasos teko joti asfaltuota kelio danga, itin nepalankia visiems dalyviams. Jogailė su žirgu Sultan trasą įveikė greičiau nei per aštuonias su puse valandos, o pati raitelė yra tvirtai įsitikinusi, jog tokius rezultatus pavyko pasiekti dėl puikios Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centro komandos bei stipraus jų palaikymo.

Didžiuojamės ir sveikiname Jogailę ir Sultan garsinant Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose bei linkime sėkmės ruošiantis Europos jaunimo čempionatui!

Apie ištvermės jojimą

Ištvermės jojimas – ne tik ilgo pasiruošimo, bet ir daug žinių reikalaujantis sportas. Būtent šios žirginio sporto disciplinos varžybos prasideda ir pasibaigia veterinariniu žirgo patikrinimu, didžiausias dėmesys šiame sporte skiriamas būtent žirgo sveikatai. 100 kilometrų ir ilgesnėse distancijose gali užklupti daug netikėtų iššūkių, kurie gali paveikti varžybų eigą: žirgas gali užlipti ant akmens ir apšlubti; neišgerti pakankamai vandens ar dehidratuoti dėl karšto oro; pamesti pasagą ir t.t. Dėl šių priežasčių varžybų metu ypatingai svarbus komandinis darbas – žirgą trasoje reguliariai (kas 10 – 15 kilometrų) pasitinka komandos nariai su vandeniu tiek girdymui, tiek vėsinimui. Komanda intensyviai dirba ir duetui grįžus ilgesniems sustojimams prieš pradedant joti kitą ratą - skubiai nuima žirgo inventorių ir paruošia veterinariniam patikrinimui.

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro informacija bei nuotraukos