Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Įvyko paskutinis „Kiemų“ renginys Šiauliuose

Rugpjūčio 11 d. vakarą Vytauto g. 50 daugiabučio kieme įspūdingu Kauno šokio teatro „Aura“ spektakliu „Norėčiau būt paparčio žiedu“ pasibaigė Šiauliuose organizuoti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos renginių ciklo „Kiemai“ renginiai. Kauno šokio teatras „Aura“ – pirmasis šiuolaikinio šokio teatras Lietuvoje, istoriją skaičiuojantis nuo 1980-aisiais Birutės Letukaitės įkurtos modernaus šokio studijos. 1989-aisiais teatras organizavo pirmąjį Lietuvoje tarptautinį modernaus šokio festivalį Kaune. Nuo 2011-ųjų trupėje pradėjo šokti šokėjai iš įvairių pasaulio šalių ir „Aura“ tapo tarptautine šokio trupe, pristatančia spektaklius visuose žemynuose ir įvertinta daugybe apdovanojimų.

„Kiemų“ renginys šokio teatrui buvo nemažas iššūkis, nes pasirodymas vyko tiesiog daugiabučio kieme ant vejos, kaitinant vasariškai saulei. Vis dėlto šokis buvo atliktas nepaprastai profesionaliai ir sulaukė gausių žiūrovų ovacijų. Gamtos įkvėptas spektaklis apie medžius arba apie žmones pasakojo, kad tiek augalai, tiek žmonės gyvybiškai reikalingi vieni kitiems tam, kad bendrautų, kvėpuotų, veiktų, išliktų ir nepailsdami ieškotų savo paparčio žiedo.

Renginio metu Vytauto g. 50 ir Krymo g. 26 (šiame kieme vyko pirmasis 2022 m. „Kiemų“ renginys) daugiabučių namų bendrijų atstovėms įteiktos lentelės „Kultūrai atviras kiemas“, kurios papuoš šių daugiabučių sienas. Iš viso šiais metais tokiomis lentelėmis pasipuoš 3 daugiabučiai (Vytauto g. 50, Krymo g. 26 ir K. Korsako g. 47). Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka ir toliau sieks, kad miesto bendruomenės savanoriškai įsitrauktų į kultūrinius projektus, o tokiomis lentelėmis pažymėtų daugiabučių bei kiemų kasmet tik daugėtų. Lenteles bendruomenių atstovėms renginio metu įteikė ir už aktyvumą bei atvirumą kultūrai padėkojo Šiaulių miesto mero patarėjas Justinas Švėgžda.

Nors tai buvo paskutinis šių metų „Kiemų“ renginys Šiauliuose, tačiau šiuo renginiu 2022 m. renginių ciklas „Kiemai“ dar nesibaigia. Rugsėjo 9 d. „Kiemai“ apsilankys Plungėje, V. Mačernio g. 23 daugiabučio kieme. 17.30 val. čia įvyks pokalbis-diskusija „Reikia pabūti Buduliu, kad taptum kataliku“. Apie gyvenimiškas patirtis, asmeninį požiūrį į religiją ir gyvenimo tiesas kalbėsis žurnalistai, laidų ir renginių vedėjai Rimas Šapauskas ir Rytis Zemkauskas. 

  Projektą „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija 2022“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

  Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

  Festivalio partneriai ir rėmėjai: Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, „Mano būstas Šiauliai“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Plungės turizmo informacijos centras, Šiaulių gestų kalbos video studija „Proforma“, Lietuvos moksleivių sąjunga, kultūros žurnalas „Literatūra ir menas“, naujienų portalas „Etaplius.lt“, Šiaulių apskrities televizija, Plungės ir Rietavo laikraštis „Žemaitis“, Saulės radijas, „Owexx“, „LT Advert“, „Busturas“, „Vilmers“, „Akropolis Šiauliai“, „LTG Link“, Geležinė Lapė, naujienų portalas „We love Lithuania“, „Kvepia pasakom“, „Garsas LT“, „Gorila reklama“, „Lieta dėlionės“, „TOI-TOI Lietuva“.

  Mūsų draugai: DNSB K. Korsako g. 47, Šiauliai, ir DNSB Krymo g. 26, Šiauliai.

  T. Pauliuščenkos inf. A. Mačiūnės ir bibliotekos archyvo nuotr.