Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Įvyko tradicinė Chaimo Frenkelio konferencija

Šiandien Šiauliuose įvyko tradicinė kasmetinė Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių pramonininkų asociacijos (ŠPA) organizuojama Chaimo Frenkelio vardo konferencija, kurios tema šiais metais buvo „Kūrybingumas versle“

Konferencija, kaip ir kasmet, vyko istorinėje Ch. Frenkelio viloje, o prasidėjo taip pat tradiciškai – prie netoli jos esančio Chaimo Frenkelio paminklo. Čia įvyko pagerbimo ceremonija, sveikinimo žodžius tarė ŠPA prezidentas Žydrūnas Grinius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Po atidarymo ceremonijos visi persikėlė į Ch. Freneklio vilos salę, kur įvyko iškilmingų apdovanojimų dalis. Žydrūnas Grinius dar kartą pasveikino dalyvius, Vidmantas Janulevičius savo kalboje trumpai apžvelgė dabartinę verslo situaciją Lietuvoje, taip pat pažymėjo, jog Šiauliai Lietuvos kontekste tikrai turi kuo džiaugtis, pavyzdžiui, šiais metais konkurse „Sumani pramonė“  kategorijose „Sumaniausia pramonės įmonė 2023“  ir „Sumani pramonė. Tvarumas“ laimėtoja išrinkta būtent Šiaulių įmonė UAB „ROL Lithuania“.

Po to sveikinimo žodį tarė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, jis pažymėjo bendrystės svarbą. Jo teigimu, trys pagrindiniai poliai, ant kurių laikosi visos valstybės, yra politika, verslas ir akademinė sfera ir jos turi dirbti kartu visuomenės labui. Meras pabrėžė, kad Šiauliuose taip ir stengiamasi daryti, o rezultatai jau matomi. „Svarbiausia, matyti ne tik savo kiemą, savo tvorą, bet ir už jos, aplink savo namus. Jeigu mes visi norėsime, kad miestas užaugtų, jis užaugs“, – teigė A. Visockas.

Susirinkusiuosius pasveikino atvykę Seimo nariai Domas Griškevičius ir Stasys Tumėnas, Šiaulių rajono meras Česlovas Greičius, Kelmės rajono ir Mažeikių verslininkų asociacijų atstovai, kiti svečiai.

Po sveikinimo kalbų įvyko Ch. Frenkelio vardo nominacijos, Šiaulių pramonininkų asociacijos garbės ženklo, Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Profesijos riterio“ ženklo, Švietimo ir mokslo įstaigų apdovanojimai. Viena iš apdovanotųjų Šiaulių pramonininkų asociacijos garbės ženklu – Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė, kuriai jis įteiktas už turizmo paslaugų, rinkodaros, infrastruktūros  pokyčius stiprinant Šiaulių miesto ir regiono įvaizdį, plėtojant turizmo sektorių.

Po nedidelės pertraukos pranešimą „Kūrybingumas yra atsakymas“ konferencijos dalyviams skaitė Tomas Ramanauskas, jis pristatė kūrybingumo svarbą, jo apibrėžimus, kalbėjo, ką apie kūrybingumą galvoja neuromokslininkai, kokia jo svarba šiame dirbtinio intelekto sužydėjimo amžiuje. Taip pat pateikė keletą esminių kūrybingumo modelių ir  kūrybingumo lavinimo užduočių, kurias atlikti turėjo salėse susirinkę klausytojai.

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Agnė Buchaitė, nuotraukos Vitalio Lebedžio

Ch. Frenkelio konferencija „Kūrybingumas versle“ 2023 m.