Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Jelgava kviečia į tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį!

Šiaulių miesto partnerio Latvijoje – Jelgavos delegacija pakvietė šiauliečius į jau kitą savaitgalį vyksiantį tradicinį vasaros renginį – smėlio skulptūrų festivalį. Šių metų festivalio tema – pasauliniai muzikos hitai. Sėlio skulptūras kurs 17 skulptorių iš devynių šalių.

Šiauliuose surengtoje spaudos konferencijoje apsilankę Jelgavos savivaldybės įstaigos „Kultūra“ vadovas Mintautas Buškevicas ir prodiuseris Gundaras Caunė pakvietė šiauliečius į birželio 10 ir 11 dienomis Jelgavoje, Pastos saloje, vyksiantį 17-ąjį tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį SUMMER SIGNS 2023, kuriame 17 skulptorių iš 9 šalių atkartos pasaulio muzikos hitus smėlio mene. Festivalio atidarymo dienomis atvykstančiųjų lauks mylimiausių Latvijos muzikantų koncertai ir turtinga programa šeimoms su vaikais.

Šiemet festivalis suburs skulptorius iš Indonezijos, JAV, Mongolijos, Ispanijos, Nyderlandų, Ukrainos, Estijos, Lietuvos ir Latvijos. Festivalio tema „Pasaulio hitai“ įkvėpė juos smėlio mene išreikšti tokias pasaulinio garso kompozicijas kaip „Hotel California“, „Somewhere over the rainbow“, „No Woman No Cry“, „Take On Me“ ir kt., vizualizuojant pojūčius, kuriuos sukuria mums visiems gerai žinomos dainos. Ambicingiausias smėlio skulptūrų parko meno kūrinys kaip paprastai bus latvių skulptorių Karlio ir Majos Ylių sukurta demonstracinė skulptūra. Juos įkvėpė grupės „The Beatles“ atliekama kompozicija „Yellow Submarine“.

Tačiau mūsų pačių muzikinius hitus, atliekamus mylimų latvių muzikantų, festivalio atidarymo dienomis birželio 10 ir 11 dienomis išgirsime Pastos saloje esančioje koncertų salėje po atviru dangumi „Mītava“. Šeštadienį koncertuos Lauris Reinikis, „Credo“, „De Speakable“, o sekmadienį festivalio lankytojus džiugins „Very Cool People“ ir Paula Saija, grupės „Sudden Lights“ ir „Dzelzs vilks“. Abi dienas Pastos saloje taip pat vyks gausi pramogų programa šeimoms su vaikais – atrakcionai, spektakliai ir perfomansai. Birželio 10 ir 11 dienomis parkas bus atidarytas nuo 10 iki 23 val.

Bilietus į Tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį galima įsigyti „Biļešu paradīze“ kasose ir internetu. Bilietų kainos įsigyjant juos iš anksto, t. y. iki birželio 9 dienos, – mažesnės. Bilietas suaugusiam asmeniui – 7 eurai; moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliems žmonėms  – 4 eurai, o šeimos bilietą galima įsigyti už 15 eurų.

Įėjimo kaina festivalio metu suaugusiesiems yra 10 eurų; moksleiviams, studentams, pensininkams ir žmonėms su negalia – 5 eurai, o šeimos bilietas – 20 eurų. Vaikams iki 7 metų – įėjimas nemokamas.

Tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį Jelgavoje organizuoja Jelgavos miestas ir įstaiga „Kultūra“, bendradarbiaudama su rėmėju AS „Ramirent Baltic“.

 

Pagal Jelgavos miesto savivaldybės įstaigos „Kultūra“ informaciją

Įstaigos „Kultūra“ (K. Hercs, R. Subatovics) ir V. Lebedžio nuotraukos

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis