Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Kviečiame dalyvauti diskusijoje „Ar donorystės klausimas Lietuvoje vis dar yra tabu?”

Tegul donorystės klausimas iš tabu mūsų visuomenėje virsta į diskusiją, kuri atvers naujas galimybes bei duris į žmonių ateitį! KADA? Spalio 8 dieną 14 val. KUR? Šiaulių dailės galerija (Vilniaus g. 245, Šiauliai).

Organų transplantacijų dėka pasaulyje kasmet išgelbėjama daugybė žmonių gyvybių, tačiau dar daugiau žmonių miršta taip ir nesulaukę jiems reikalingo organo persodinimo. Pagrindinė ir svarbiausia to priežastis – donorinių organų trūkumas.

Gyvybiškai svarbūs organai, kurių transplantacija ne tik pagerina recipientų gyvenimo kokybę, bet, visų pirma, gelbėja žmogaus gyvybę, yra širdis, inkstai, kepenys, plaučiai, kasa ir plonoji žarna. Taip pat gyvybiškai svarbi yra ir kaulų čiulpų transplantacija, atliekama tik iš gyvo donoro.

Dažnai organų transplantacijos svarbą suprantame tada, kai mūsų pačių ar mūsų artimiausių žmonių gyvybėms gresia pavojus, kai nuo kito žmogaus pasirinkimų (po mirties dovanoti savo organus ar ne) priklauso, kaip pasisuks tavo ateitis.

Šiaulių liberalus jaunimas kviečia Tave pažvelgti į šią svarbią, tačiau vis dar opią temą mūsų visuomenėje iš kiek kitokios pusės. Taip pat pasiklausyti savo sričių profesionalų ir pagalvoti ne tik apie savo, bet ir kitų žmonių likimus ir kiek daug tavo pasirinkimas gali reikšti kitam žmogui, laukiančiam savo ateities verdikto.

O visa tai Tavęs laukia spalio 8 dieną vyksiančioje diskusijoje – „Ar donorystės klausimas Lietuvoje vis dar yra tabu?”, skirtoje paminėti Europos organų donorystės mėnesiui.

KADA? Spalio 8 dieną 14 val.

KUR?  Šiaulių dailės galerija (Vilniaus g. 245, Šiauliai).

Rėmėjai: Šiaulių dailės galerija, Šiaulių miesto savivaldybė.

Renginys bus fotografuojamas.

Informaciją teikia  Šiaulių liberalus jaunimas

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas