Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Kviečiame pristatyti savo verslą parodoje „Atostogos Lietuvoje“2023

Šiauliuose įsikūrusius verslus kviečiame dalyvauti parodoje „Atostogos Lietuvoje“, kuri vyks balandžio 21-23 d. Kauno Žalgirio arenoje.

Jei Jūs užsiimate kaimo turizmu, vedate edukacijas, degustacijas, turite gyvūnų ūkį, viešbutį, SPA, organizuojate įvairias pramogas, įdomias veiklas, gaminate su tema susijusią produkciją ar vykdote kitą tinkamą šiai parodai veiklą, esate kviečiami registruotis.

Parodos metu verslai vietoje pardavinės savo paslaugas - atostogų Lietuvoje paketus, kuponus, edukacijas, degustacijas, nakvynes, pramogas. Dalyviai gaus nemokamą reklaminę komunikaciją didžiausiame laisvalaikio, turizmo ir kultūros portale „We love Lithuania“, dalyvavimą Turizmo profesionalų konferencijoje ir nemokamų pakvietimų į parodą.

Daugiau informacijos: Lina Mureikaitė, tel. 8 684 06001, el. p.

Parodoje norinčių dalyvauti verslininkų dėmesiui!

Šiaulių miesto savivaldybė gali dalinai finansuoti dalyvavimo verslo pristatymo parodose išlaidas. Visą informaciją apie tai rasite šiame Šiaulių miesto savivaldybės puslapyje, pasirinkę skiltį „Dalyvavimo verslo pristatymo parodoje išlaidų dalinis padengimas".

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Agnė Buchaitė