Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Lieporių gimnazijoje - virtualus projekto partnerių susitikimas

Balandžio 6-8 dienomis įvyko trečiasis ,,Erasmus+“ projekto „The Family We Call Europe“  susitikimas, koordinuojamas projekto partnerių iš Lenkijos. Dėl susiklosčiusių socialinių bei politinių aplinkybių veiklos, kuriose dalyvavo projekto partneriai iš Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos, Graikijos,  vyko  virtualiai.   Organizatorių Lenkijos mokyklos direktorius pasveikinimo visus dalyvius, pristatė savo mokyklą. Vėliau mokiniai jungėsi į tarptautines grupes, kuriose vyko susipažinimo veiklos – dalyviai kalbėjo apie savo pomėgius,  mėgstamą maistą, įvairias patinkančias arba aplankytas šalis  ir t.t. Savo kūrybinius gebėjimus mokiniai atskleidė  nagrinėdami karo tematiką dainose, be to, ieškojo dainų, skatinančių taiką, analizavo žodžius ir ruošė pristatymus. Antrąja dieną svečias iš Varšuvos universiteto vedė edukacinį užsiėmimą apie šifrus ir šifravimo istoriją. Išklausę paskaitos, mokiniai patys atliko užduotis, kuriose turėjo iššifruoti paslėptą tekstą. Dalyviams  užduotis pasirodė ypač įdomi ir įtraukianti. Nemažai emocijų sukėlė  susitikimas su Svitlana Radetska, karo pabėgėle iš Ukrainos. Viešnia pasakojo apie savo gyvenimą Ukrainos sostinėje Kijeve, kodėl turėjo skubiai trauktis iš savo šalies, karo siaubą, dėkojo Lenkijos ir kitų valstybių žmonėms už teikiamą pagalbą ir atsakė į įvairius projekto dalyvių klausimus.Trečiąją susitikimo dieną Europos Solidarumo Centro gidė vedė užsiėmimą apie Lenkijos bei visos Europos istoriją, trys susitikimo šeimininkų Lenkijos  mokiniai taip pat paruošė pristatymus šia tema. Visi projekto dalyviai atsakinėjo į virtualaus žaidimo klausimus, o nugalėjo Ispanijos atstovas. Veiklos baigėsi kūrybinėmis užduotimis. Mokiniai, išsitraukę užduotį stiprybės vienybėje tema, turėjo ją kūrybiškai pavaizduoti. Visi projekto dalyviai nustebino originaliais paveikslais.

Buvo smagu ir įdomu dalyvauti puikiai organizuotame virtualiame susitikime. Projekto dalyviai ne tik patobulino komunikacinius įgūdžius užsienio kalba, bet ir pagilino istorijos žinias, kultūrinę patirtį, atskleidė savo kūrybiškumą ir praplėtė tolerancijos ribas. Projekto dalyvių – mokytojų ir mokinių - įgyta patirtis bus naudinga vykdant įvairias veiklas gimnazijoje. Dabar visų projekto dalyvių gegužės mėnesį laukiame Lieporių gimnazijoje.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios  informacijos pateikimą ir naudojimą.

Sigita Valuckienė, projekto koordinatorė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas