Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Lieporių gimnazijos bendruomenėje – pasaulio šalių atstovai

Po dvejų metų pertraukos vėsoką gegužės popietę Lieporių gimnazijos bendruomenė susirinko į tradicinę Bendruomenės šventę. Šių metų tema – ,,Pasaulio šalys“. Renginio pradžioje gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasidžiaugė gausiu susirinkusiųjų būriu, pasveikino visus, palinkėjo malonių ir džiaugsmingų akimirkų bei aktyviai praleisti laiką.

Kiekviena klasė  šventei turėjo atlikti namų darbus – pasidomėti pasirinktos šalies kultūra, tradicijomis ir  paruošti tą šalį reprezentuojančių patiekalų stalą. Gimnazistai ir jų tėveliai išradingumu ir kulinarine išmone nenusileido vieni kitiems, buvo galima pasigrožėti ir paragauti įvairių šalių valgių – prancūziškų sūrių, ispaniškų tortilijų, ukrainietiškų barščių, neapsieita ir be lietuviškų šaltibarščių ir šakočių. Kai kurių klasių atstovai atrodė kaip tikri meksikiečiai ar senovės graikai. Smagu, kad šventėje smagiai laiką leido ir  ,,Erasmus+“ projekto „The Family We Call Europe“ dalyviai iš Ispanijos,  Lenkijos, Graikijos, visą savaitę Lieporių gimnazijoje vykdę įvairias veiklas. Gimnazistai turėjo puikią galimybę ne tik tobulinti komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, bet ir iš arčiau susipažinti su jų kultūra – svečių komandos taip pat kvietė savo šalies šokiui, ragavo patiekalus ir remdamiesi savo šalies patirtimi vertino jų autentiškumą.

 Šventės dalyviams koncertavo gimnazijos roko grupė ,,Iš oro“, abiturientas Tomas Mackevičius, duetai – abiturienčių Gabijos ir Gedvilės, fizikos mokytojo Remigijaus Pozniakovo ir gimnazistės Evos, muzikos mokytojos Aurelijos Meškauskienės ir gimnazistės Meidos. Į linksmą šokio sūkurį visus įtraukė ne tik gimnazijos šokių mokytojas Algimantas Arlauskas su savo vadovaujamais šokėjais, bet ir patys gimnazistai stengėsi savo klasių pristatymus organizuoti šokio ritmu į jį įtraukdami visą bendruomenę.

Šventei pasibaigus, niekas nenorėjo skirstytis ir džiaugėsi patyrę daug teigiamų emocijų ir tarsi pabuvę vienoje didelėje šeimoje.

 

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas