Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Lieporių gimnazijos bendruomenėje – pasaulio šalių atstovai

Po dvejų metų pertraukos vėsoką gegužės popietę Lieporių gimnazijos bendruomenė susirinko į tradicinę Bendruomenės šventę. Šių metų tema – ,,Pasaulio šalys“. Renginio pradžioje gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasidžiaugė gausiu susirinkusiųjų būriu, pasveikino visus, palinkėjo malonių ir džiaugsmingų akimirkų bei aktyviai praleisti laiką.

Kiekviena klasė  šventei turėjo atlikti namų darbus – pasidomėti pasirinktos šalies kultūra, tradicijomis ir  paruošti tą šalį reprezentuojančių patiekalų stalą. Gimnazistai ir jų tėveliai išradingumu ir kulinarine išmone nenusileido vieni kitiems, buvo galima pasigrožėti ir paragauti įvairių šalių valgių – prancūziškų sūrių, ispaniškų tortilijų, ukrainietiškų barščių, neapsieita ir be lietuviškų šaltibarščių ir šakočių. Kai kurių klasių atstovai atrodė kaip tikri meksikiečiai ar senovės graikai. Smagu, kad šventėje smagiai laiką leido ir  ,,Erasmus+“ projekto „The Family We Call Europe“ dalyviai iš Ispanijos,  Lenkijos, Graikijos, visą savaitę Lieporių gimnazijoje vykdę įvairias veiklas. Gimnazistai turėjo puikią galimybę ne tik tobulinti komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, bet ir iš arčiau susipažinti su jų kultūra – svečių komandos taip pat kvietė savo šalies šokiui, ragavo patiekalus ir remdamiesi savo šalies patirtimi vertino jų autentiškumą.

 Šventės dalyviams koncertavo gimnazijos roko grupė ,,Iš oro“, abiturientas Tomas Mackevičius, duetai – abiturienčių Gabijos ir Gedvilės, fizikos mokytojo Remigijaus Pozniakovo ir gimnazistės Evos, muzikos mokytojos Aurelijos Meškauskienės ir gimnazistės Meidos. Į linksmą šokio sūkurį visus įtraukė ne tik gimnazijos šokių mokytojas Algimantas Arlauskas su savo vadovaujamais šokėjais, bet ir patys gimnazistai stengėsi savo klasių pristatymus organizuoti šokio ritmu į jį įtraukdami visą bendruomenę.

Šventei pasibaigus, niekas nenorėjo skirstytis ir džiaugėsi patyrę daug teigiamų emocijų ir tarsi pabuvę vienoje didelėje šeimoje.

 

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas