Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Lietuvių dainuojamojo folkloro atlikėjų festivalis-konkursas „Grįžulai“ sugrįžta jau 5-ąjį kartą!

Šiemet ir vėl stengsimės suburti dainininkus visame pasaulyje, tad konkursas vyks dviem etapais: 
- Lietuvos atlikėjai konkurse dalyvaus gyvai. 
- Pasaulio lietuvių atlikėjus kviesime siųsti savo vaizdo ir garso įrašus. 
Dalyvius, kaip ir visuomet, vertins komisija, kurią sudarys dainuojamojo folkloro specialistai. „Grįžulai“ - tai penktą kartą vyksiantis renginys, siekiantis sujungti ir kviečiantis kartu tobulėti įvairių kartų, profesijų, patirčių folkloro atlikėjus. Konkursas pasižymi dėmesiu atlikimo tradiciškumui. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – tarmės, melodijos, ritmikos, ornamentikos, vokalinės technikos išlaikymas, emocinis perteikimas. „Grįžulų“ dalyviai atlieka po dvi to paties regiono dainas, kurių vieną pasirenka patys, o kitą - iš privalomų dainų sąrašo. Pasaulio lietuvių atlikėjai atlieka tik vieną dainą iš privalomų dainų sąrašo.
Pirminė dalyvių registracija iki spalio 16 d. (registruojami tik dalyviai, o atstovaujamo regiono ir kūrinių registracija vyks vėliau). Konkurso dalyviai ir pedagogai bus kviečiami dalyvauti parengiamajame seminare (spalio 29-30 d.).
Numatomos konkurso datos: 
- 2023 m. sausio 29 d. – paskutinė Pasaulio lietuvių įrašų atsiuntimo diena. 
- 2023 m. vasario 10 d. – Pasaulio lietuvių atlikėjų įrašų perklausa. 
- 2023 m. vasario 11 d. – Lietuvos atlikėjų perklausa Vilniuje. 
Registracijos nuorodą, nuostatus ir privalomas dainas rasite mūsų svetainėje: Grįžulai - Lietuvių dainuojamojo folkloro atlikėjų festivalis- konkursas (etnoerdves.lt)

Renginio konkursinėje programoje kviečiami dalyvauti 1-12 klasių mokiniai ir suaugusieji nuo 19 metų.
Konkurso dalyvių skaičius ribotas. 
Sekite mus Facebook: https://www.facebook.com/Grizulai , Instagram: https://www.instagram.com/grizulai/ 
Jei turite klausimų – drąsiai kreipkitės el. paštu  

Kviečiame registruotis, dalintis ir dainuoti drauge! 

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas