Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas pasidžiaugė Šiaulių futbolu

Šiaulių miesto savivaldybėje lankėsi neseniai išrinktas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius. Su naujuoju federacijos vadovu susitiko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, susitikime dalyvavo ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos atstovai.

Neseniai Lietuvos futbolo federacijos prezidento pareigas pradėjęs eiti Edgaras Stankevičius lankėsi Šiaulių krašte ir pirmiausia atvyko į susitikimą Šiaulių miesto savivaldybėje. Bendrame posėdyje dalyvavo LFF vykdomojo komiteto nariai: Šiaulių apskrities futbolo federacijos vadovas Gintautas Mirauskas ir Deivydas Kančelskis, VŠĮ Futbolo akademijos „Šiauliai“ valdybos pirmininkas Vincas Urbonavičius, Savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas. Svečius priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir vicemeras Justinas Švėgžda.

 

LFF prezidentas dar susitikimo pradžioje pasidžiaugė Šiauliuose puikiai veikiančia futbolininkų rengimo sistema, kuri paremta nuosekliu vietos ir šalies sportininkų rengimu futbolo akademijoje ir sporto gimnazijoje. Dabartinės Šiaulių futbolo komandos, kuri sėkmingai dalyvauja šalies A lygos čempionate, pagrindą sudaro būtent mūsų mieste parengti sportininkai. Šiuo metu tai yra lietuviškiausia komanda lygoje.

Pasak Šiaulių mero Artūro Visocko, puikiai veikiančią futbolo sistemą pavyko sukurti bendram tikslui apjungus verslą, savivaldą ir Šiaulių bendruomenę. Miestas prieš keletą metų žengė drąsų žingsnį keisdamas ankščiau veikusią tvarką ir viską ėmė kurti nuosekliai.

„Norime paprašyti Lietuvos futbolo federacijos atidžiai įvertinti Šiaulių futbolo pavyzdį, jo privalumus ir trūkumus. Tikrai sureaguosime į jūsų pastebėjimus, o jei būtų poreikis, galėtume savo patirtimi pasidalinti ir su kitais Lietuvos miestais“, – sakė Šiaulių meras A. Visockas.

Anot LFF vadovo Edgaro Stankevičiaus, Šiauliai šiuo metu yra padarę geriausią pažangą, o futbolo akademija „Šiauliai“ sertifikuojant gavo vieną iš trijų aukščiausių įvertinimų šalyje.  

 

Susitikime aptarta būsima partnerystė Šiauliuose statant naują futbolo – regbio maniežą. Lietuvos futbolo federacijos vadovas pabrėžė, jog bus laikomasi ankščiau miestui duotų pasižadėjimų.

 

LFF prezidentas siūlė įvertinti miesto galimybes artimiausiais metais suformuoti naują salės futbolo vyrų komandą, kuri galėtų reprezentuoti miestą salės futbolo aukščiausios lygos varžybose.

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis