Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Mokymai nevyriausybinėms organizacijoms apie projektų rašymą

Ar jus muša lengvas prakaitas, kai pagalvojate apie paraiškos rašymą? Ar lydi nerimas dėl projektų rengimo? Norint viso to išvengti - būtinas geras pasiruošimas, žinios ir praktika, - teigia Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro  atstovai.

NVO susiduriant su lėšų trūkumu, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras atkreipia dėmesį į tai, kad tvari NVO turi turėti pajamų šaltinių įvairovę (projektai, parama, paslaugų teikimas), o projektinis finansavimas yra neatsiejama NVO veiklos dalis. Neretai organizacijoje vienu metu įgyvendinamas ne vienas, o keli projektai.

Projektų rašymo procesas dažniausiai yra šabloninis, gali keistis tik kelios sritys bei nuostatai. Pastebima, jog reikalinga vis didesnė pačių NVO atsakomybė ir indėlis į projektų rengimą, todėl jau kitą savaitę, kovo 23 d. (ketvirtadienį) nuo 10:00 iki 12:00 NVO kviečiamos į susitikimą, kuriame bus aptariamos visos su projektų rašymu susiję problemos nuotolinių mokymų metu.

Bus kalbama apie tai:

-Kaip suformuluoti aiškius, konkrečius, išmatuojamus ir įvykdomus tikslus?

-Kaip pateikti projekto pagrindimą, kad paraiška atitiktų iškeltus vertinimo kriterijus?

-Kuo skiriasi projekto tikslas nuo uždavinių?

-Ar sąmata planuojamai veiklai sudaroma logiškai?

Моkymai skirti tik nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų atstovams (visos bendruomeninės organizacijos yra NVO, bet ne visos NVO yra BO).

Kviečiame registruotis - https://forms.office.com/e/A5NK3V5spA, nes tik užsiregistravę dalyviai gaus prisijungimo nuorodą prie MS Teams platformos.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. +370 682 22102.

*Mokymai organizuojami įgyvendinant institucinio stiprinimo projektą "Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo skatinimas teikiant viešąsias paslaugas", kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro informacija
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas