Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Nauja vakcinavimo registracijos sistema ir pradinukų ugdymas

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pateikta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pristatyta startuojanti bendroji registravimosi sistema skiepijimuisi nuo koronaviruso ligos, o Šiaulių miesto administracijos direktorius patvirtino naujienas galimybę pradinukams toliau mokytis mokyklų klasėse.

Simona Abromavičienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento vadovė, informavo, kad sergamumo rodikliai Šiaulių regione per pastarąsias penkias savaites tik didėja. Per pastarąsias 14 dienų, Šiaulių mieste sergamumas siekė daugiau nei 390 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Mieste fiksuota 20 aktualių židinių, yra registruoti du įvežtiniai atvejai.

Viktorija Palčiauskienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sveikatos skyriaus vedėja, pranešė naujienas apie startuojančią bendrąją registravimosi sistemą, skirtą skiepijimuisi nuo COVID-19 ligos. Visą reikiamą informaciją ir registracijos nuorodą rasite čia: https://www.siauliai.lt/index.php?2773299441.

Pabrėžiame, jog šią savaitę 65 m. ir vyresni asmenys, dar gali pildyti ir savivaldybės ankščiau parengtą registracijos formą. Vedėja atkreipia dėmesį, jog asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, taip pat turi teisę registruotis per bendrą registravimosi sistemą, tačiau gali nutikti taip, jog bus rodomas pranešimas, kad reikia kreiptis į šeimos gydytoją. Taip gali nutikti dėl to, jog ne visi įrašai, apie patvirtintas lėtines ligas, kurios nustatytos prieš 4-5 metus ar anksčiau, yra įkelti į E.sveikatos sistemą. Tokiu atveju, reikia kreiptis į šeimos gydytoją, kuris perkels visus reikiamus duomenis į elektroninę duomenų bazę ir tada Jūsų registracija skiepijimuisi bus sėkminga.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pranešė, jog šią savaitę visi pradinių klasių mokiniai galės mokytis kontaktiniu būdu. Pasak direktoriaus, tai bus „pereinamojo laikotarpio savaitė“, kurios metu bus pasirūpinta būtinaisiais testais ir kitomis reikalingomis testavimo priemonėmis. Mokyklose bus parengti ir apmokyti atsakingi darbuotojai, kurie prižiūrės testavimo procesą. Pagal operacijų vadovo sprendimą, kontaktinis mokymas galimas tik su tais pradinukais, kurių tėvelių sutikimas yra gautas, kitu atveju, mokiniai mokslo metus turėtų tęsti nuotoliniu būdu. Plačiau apie tai čia: https://www.siauliai.lt/index.php?1328044351

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija