Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Padėkota geriausiems Šiaulių miesto darbdaviams

Šiaulių miesto savivaldybė padėkojo geriausiems 2022 metų miesto darbdaviams. Šį kartą išrinktos atsakingiausios verslo bendrovės trijose kategorijose. Konkurso nugalėtojus pasveikino Šiaulių meras, įmonių kolektyvams perduotos saldžios dovanos.

Konkursas „Geriausias metų darbdavys“ jau tampa gražia atsakingo verslo pagerbimo Šiaulių mieste tradicija. Šiemet konkurso tvarka nežymiai pasikeitė ir dabar įmonės pretendavo nebe vienoje, o trijose kategorijose: labai mažų ir mažų įmonių, vidutinių įmonių ir didelių įmonių.

Pagal būtinuosius reikalavimus įmonė turi būti registruota ar veiklą vykdyti Šiaulių miesto teritorijoje, ji turi skaidriai mokėti atlyginimus darbuotojams, o mokamas vidutinis atlyginimas (bruto) turi būti didesnis nei vidutinis Šiaulių mieste mokamas atlyginimas (LR Statistikos departamento duomenimis 2022 m. vidutinis Šiaulių mieste mokamas atlyginimas (bruto) 1802 Eur).

 

Nominacijoms iš viso buvo atrinkta 11 miesto įmonių. I etape pateiktas paraiškas vertino speciali nominacijos „Geriausias metų darbdavys“ atrankos komisija. Komisija įvertino mokamo darbo užmokesčio dydį ir jo augimą, naujų darbo vietų steigimą, darbuotojų motyvavimą, kuriamą patogią darbo aplinką ir papildomas vertes darbuotojams, lanksčias darbo organizavimo formas, tausojančių sprendimų ir iniciatyvų diegimą, bendruomeniškumą. II konkurso etape jau vyko viešas balsavimas internetu.

Išrinkus nugalėtojus visose trijose kategorijose, nominacijas laimėjusias įmones aplankė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja Aistė Petkuvienė. Meras įmonių vadovams įteikė Geriausio metų darbdavio nominacijas, Administracijos vadovas perdavė saldžias dovanas kolektyvams – įspūdingo dydžio Šiauliuose keptus šakočius.

 

2022 metų nominacijos „Geriausias metų darbdavys“ laimėtojai

 

Labai mažų ir mažų įmonių kategorijoje nugalėjo UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“, nominaciją atsiėmė vadovas Nerijus Bukauskas. Įmonė  specializuojasi informacinių technologijų sprendimų pardavime ir priežiūroje, teikia serverių paslaugas.

 

Vidutinių įmonių kategorijoje daugiausia balų surinko UAB „Extra services“. Ši įmonė, teikianti aptarnavimo ir pardavimų paslaugas telekomunikacijų ir kitokioms bendrovėms, konkurse „Geriausias metų darbdavys“ tarp laimėtojų patenka trečius metus iš eilės. Nominaciją Artūras Visockas įteikė direktorei Linai Zaboras.

 

Didelių įmonių kategorijoje triumfavo naują fabriką Šiaulių pramoniniame parke pasistačiusi UAB „Ltintus“. Įmonė, priklausanti JAV įmonių grupei „INTUS Windows”, yra viena didžiausių Baltijos šalyse polimerinių langų ir durų gamintoja. Už kiekvieną pagamintą produktą per „One Window One Tree“ programą įmonė įsipareigoja JAV pasodinti po medį, tuo tarpu Šiauliuose „Ltintus“ sodina, puoselėja ir dar žada plėsti sakurų sodą Dainų parke. „Ltintus“ kasmet patenka tarp geriausių miesto darbdavių, nominacija įteikta bendrovės vadovui Karoliui Grigaliui.

 

„Norime paskatinti efektyviai veikiančius, puikų santykį su darbuotojais ir vertę miestui kuriančius verslus. Turime gražių įrodymų, kaip Šiauliuose šauniai įsisuka verslai, žinomi ir tarptautiniu lygiu. Norėtume, kad nominuotosios įmonės taptų pavyzdžiu kitoms, taip kuriame miestą, kuriame gera gyventi visiems“, – sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.  

 

 Šiaulių miesto savivaldybės informacija ir nuotraukos,  Vitalis Lebedis

 

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis