Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pagerėjus sąlygoms sporto bazėje – aukštas pasiekimas pasaulio čempionate

Atnaujinta Šiaulių irklavimo infrastruktūra ir nuoširdus trenerių darbas davė ilgai lauktus pasiekimus. Šiaulietis irkluotojas pasaulio jaunimo irklavimo čempionate pademonstravo puikius rezultatus ir iškovojo aukštą poziciją.

Karštą ketvirtadienio popietę Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas pasilankė Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ irklavimo bazėje. Vizito metu buvo pasveikintas Saulius Aušbikavičius, kuris prieš savaitę Italijoje Varezės mieste vykusiame pasaulio U-23 irklavimo čempionate užėmė itin aukštą 6 vietą.

Šiaulietis, buvęs Šiaulių sporto gimnazijos atletas, čempionate irklavo porinę keturvietę valtį su dar trimis tautiečiais. Porinė keturvietė valtis – kai kiekvienas irkluotojas iriasi dviem irklais. Vaikinai irklavo olimpinį 2000 m nuotolį. Šis pasiekimas buvo labai ilgai lauktas ir atleto treneriui Aliui Striškai, dirbančiam nuo 1978-ųjų. Tokios aukštos pozicijos tarptautinėse varžybose dar nebuvo pasiekęs nei vienas trenerio auklėtinis.

2019 m. įvykdyti Šiaulių irklavimo bazės statybos I etapo darbai – pastatytas naujas valčių laikymo elingas. Tuometinis LR Kūno kultūros ir sporto departamentas iš dalies prisėdėjo prie šio projekto įgyvendinimo.

Šiaulių meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad bendros Šiaulių miesto savivaldybės ir valstybės institucijų pastangos ir tikslingos investicijos į sporto infrastruktūrą pagaliau brandina vaisius, kuriais gali didžiuotis ne tik Šiaulių, bet ir visos šalies  gyventojai.

Savivaldybės vadovas palinkėjo irklavimo bazės kolektyvui sėkmės tebevykstančiame sezone ir vidinės motyvacijos, kuri skatintų siekti dar aukštesnių pozicijų bei išsvajoto kelialapio į olimpines žaidynes.

Sporto skyriaus informacija

nuotraukų autorius Vitalis Lebedis