Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasaulinę muzikos dieną Šiauliuose skambėjo kompozitoriaus Jaroslavo Cechanovičiaus kūrinių premjera

Pasaulinės muzikos ir Tarptautinės senjorų dienos proga Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ sukvietė šiauliečius ir miesto svečius į Kultūros centrą. Specialiai šioms progoms skirtame koncerte „Gyvenimas muzikai“ skambėjo Šiaulių pučiamųjų orkestro, solistų bei instrumentalistų pasirodymai.

Šventinis renginys prasidėjo nuotaikingu kūriniu „Hey Pachuco!“. Po jo Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis į sceną pakvietė kolektyvo obojininką Virginijų Stonkų, kuris, visą gyvenimą pašventęs muzikai, išeina į užtarnautą poilsį. Gausiais plojimais orkestrantai bei žiūrovai padėkojo šiam muzikui už jo indėlį į kolektyvo veiklą.

Šeštadienio pavakarę susirinkusiai publikai koncertavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai – Monika Pleškytė ir Juozas Janužas, vieni žymiausių Lietuvos instrumentalistų – trimitininkas Algirdas Januševičius ir trombonininkas Remigijus Gumuliauskas, saksofonininkas Gediminas Brūzga bei Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga). Klausytojai mėgavosi ne tik specialiai šiam renginiui paruošta įvairiaspalve programa, bet ir kompozitoriaus Jaroslavo Cechanovičiaus premjeromis, skirtomis trimitui ir trombonui bei pučiamųjų orkestrui. „Mums yra garbė, jog kompozitorius pasitiki mumis ir patiki naujus kūrinius atlikti Šiaulių pučiamųjų orkestrui, o paskui juos paleidžia į pasaulį. Prie šio malonumo prisideda ir didžiulė atsakomybė atliekant programas, kurias pateikiame žiūrovams. Tačiau didžiuojamės šiandien skambėjusių premjerų atlikimu“, – emocijomis su šypsena veide dalijasi orkestro meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis. Džiaugsmo premjeromis bei nuoširdžiomis klausytojų reakcijomis neslepia ir kompozitorius Jaroslavas Cechanovičius. Muzikas pabrėžia, jog savo kūryboje nemėgsta nuobodumo, todėl visuomet stengiasi įnešti įdomesnį harmoninį ar melodinį sprendimą, kuris kūriniui suteiktų daugiau spalvų.

Renginyje skambėjusi programa nepaliko abejingų – žiūrovai atsistoję ovacijomis ir aplodismentais dėkojo muzikantams, solistams bei kompozitoriui Jeroslavui Cechonovičiui.

Kamilės Mušauskienės nuotr.

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas