Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasveikintas tenisininkas Vilius Gaubas

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas Šiaulių teniso akademijos teniso kortuose pasveikino Vilių Gaubą, kuris prieš kelias savaites Europos jaunimo U-18 teniso čempionate užėmė 3 vietą.

Liepos pabaigoje Vilius Gaubas kartu su porininku Edu Butvilu Šveicarijoje Klosters mieste Europos U-18 čempionato dvejetų varžybose buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Prieš pat Europos čempionatą 17-metis Šiaulių tenisininkas Slovėnijoje laimėjo pirmą karjeros profesionalų „Futures“ serijos turnyrą.

Vilius Gaubas šiuo metu ATP reitinge yra šoktelėjęs 300 pozicijų į viršų, rikiuojasi 711 vietoje (balandį buvo 1034 pozicijoje).

Gintaras Jasiūnas pasidžiaugė nuolat į tarptautinius turnyrus vykstančio šiauliečio entuziazmu ir dideliu šeimos indėliu į jaunąjį talentą. Sporto skyriaus vedėjas atkreipė dėmesį, kad Vilius Gaubas jau antrus metus iš eilės džiugina itin aukštais pasiekimais Europos jaunimo čempionatuose - prieš metus vykusiame Europos U-18 čempionate Vilius iškovojo 3 vietą vienetų kategorijoje.

Simboliškai pasveikinta buvo ir Viliaus trenerė Rita Romencovienė.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Susitikimo akimirkos

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas