Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasveikinti Šiaulių miesto medicinos darbuotojai

Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse Šiaulių miesto savivaldybė pakvietė sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus į profesinės dienos minėjimą. Medikai sulaukė jiems dedikuotų sveikinimų, jiems dovanotas nuotaikingas renginys ir pabendravimas prie kavos puodelio.

Pasitinkant Medicinos darbuotojų dieną, Šiaulių miesto savivaldybė pakvietė medikus į jiems skirtą šventinį renginį. Į jaukų medikų bendruomenės pasibuvimą Šiaulių kultūros centro kamerinėje salėje kviesti atstovai iš visų Šiaulių mieste veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų.

Gražia miesto tradicija tampančios šventės svečius pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

„Sveikinu visą medicinos bendruomenę profesinės šventės proga. Noriu pasidžiaugti, kad Savivaldybė nuosekliai prisideda stiprindama medikų pajėgas mieste, turime paramos rezidentams programą, trys jauni specialistai pagal ją jau pradėjo dirbti Šiaulių įstaigose. Teikiama parama į miestą dirbti atvykstantiems gydytojams, taip pavyko pritraukti 21 darbuotoją. Ieškome ir kitų būdų, kurie leistų šiauliečiams tikėtis medicininių paslaugų kokybės ir jų prieinamumo. Jums teko ir ekstremalių iššūkių, kasdien stengiatės būti paslaugūs, visada padėti mūsų gyventojams. Už tai esame dėkingi, nepavarkite, ir toliau būkite jautrūs, nuoširdūs, kantrūs, tegul Jūsų darbai būna sėkmingi“, – linkėjo A. Bartulis.

Susirinkusius kolegas taip pat sveikino Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas, Šiaulių centro poliklinikos vadovas Mindaugas Maželis, Šiaulių visuomenės sveikatos biuro direktorė Henrieta Garbenienė.

Pasibaigus oficialiai daliai susirinkusius į magijos ir iliuzijų pasaulį pakvietė žinomas iliuzionistas, tarptautinių iliuzionistų konkursų nugalėtojas Anton Lavrentjev.

Pasibaigus nuotaikingam pasirodymui, šventės svečiai pakviesti pratęsti vakarą prie kavos puodelio.

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis