Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Pasveikinti Šiaulių miesto socialiniai darbuotojai

Šiaulių kultūros centre Šiaulių m. savivaldybė surengė Socialinių darbuotojų profesinės šventės paminėjimą.  Pagerbimo vakare nuoširdžiausi padėkos žodžiai išsakyti Šiaulių miesto socialiniams darbuotojams, dirbantiems socialines paslaugas teikiančiose nevyriausybinėse organizacijose, savivaldybės įstaigose, socialines paslaugas teikiančiose įstaigose, vaikų dienos centruose, už jų kilnų ir atsakingą darbą, už ištiestą ranką labiausiems pažeidžiamiems ir  vienišiems, ieškantiems sprendimų ir padedantiems įveikti sunkiai sprendžiamas problemas, už tikėjimą ką daro ir už pasišventimą kasdieniam darbui.

„Vargu ar rastumėte kitą tokią profesiją. Socialiniai darbuotojai yra arčiausiai ir gali padėti žmonėms, kai jiems to labiausiai reikia. Jūsų kasdienybėje būna ir skausmo, ir vargo, ir gražių akimirkų. Tikiu, kad Saulės miesto socialiniai darbuotojai savo pareigas atlieka iš visos širdies, jiems niekada netrūksta paguodos, gerumo žodžių. Šiauliuose dirba apie 500 socialinių darbuotojų, iš visos širdies sveikinu kiekvieną iš Jūsų“, – prieš įteikdamas nominacijas kalbėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Atsidėkojant už veržlumą, aktyvumą, kantrybę, atsakomybę, ištvermę ir kitus išskirtinius darbus, 10-čiai socialinių darbuotojų Savivaldybės meras Artūras Visockas įteikė Šiaulių globos namų dienos centro ,,Goda“ socialinėse dirbtuvėse specialiai pagamintas atminimo dovanas nominacijų laimėtojams:

,,Metų proveržis“ - Editai Bernotienei už Socialinių dirbtuvių sėkmę, Rasa Butkevičienė įvertinta už begalinę kantrybę („Metų kantrybė“). Rimai Rimkuvienei, už aktyvumą ieškant įvairiausių būdų ir priemonių kaip atrasti geriausią galimą išeitį globojamiems vaikams, ir ruošiant juos savarankiškam gyvenimui, - „Metų iniciatyvos“ nominacija. O už vidinę stiprybę, drąsą, atsakomybę ir šaltą protą įvertintas Vilius Ražinskas, kuriam įteikta  nominacija „Metų ištvermė“. Už pareigingumą, gebėjimą kokybiškai atlikti paskirtą darbą ir darbštumą,- apdovanota Emilija Papreckytė („Metų atsakomybė“). „Metų talentu“ paskelbta Indrė Monkutė, kuri geba vaikams su negalia įskiepyti meilę piešimui, padėti jiems suvaldyti teptuką, ir to dėka vaikų piešiniai eksponuojami parodose ir konkursuose. Už gebėjimą burti žmones „Komandos sielos“ nominacija įteikta Simonai Milunienei. „Metų naujoku“ paskelbta Regina Gedminaitė, kuri randa išeitį iš sudėtingų situacijų, noriai dalinasi turima patirtimi, mielai  padeda spręsti iškilusias problemas, ir visada pilna kūrybingų idėjų. Cituojant Japonų išmintį, kad „Vienas šiltas žodis sušildo tris žiemos mėnesius“ ,,Šilčiausios šypsenos“ nominacija įteikta Vaivai Kunakinai. Šildo ne tik Vaivos žodis, bet ir jos šilta šypsena, kuri lydi kiekvieną dieną senjorų kasdienybę. Na o „Metų džentelmenu“ paskelbtas Visvaldas Sudaris, kurio dėmesingumas, atsidavimas savo darbui, begalinė kantrybė, senjorų sveikatinimas ir nuoširdumas – jo sėkmės palydovas.

Pagerbimo vakare pasidžiaugta, kad Šiauliuose turime įmonių ir įstaigų, kurios nestokoja dėmesio ir mielai dalijasi parama su socialines paslaugas teikiančiomis įstaigomis. Rėmėjų parama labai laukiama ir padeda vaikams, žmonėms stokojantiems lėšų, išpildyti ne tik kasdienius poreikius, bet ir įsigyti būtiniausius daiktus.

Socialinėje srityje kiekvieni metai - tai kaitos, iššūkių ir naujų galimybių metai. Bendradarbiavimas tarp skirtingų organizacijų, siekiant tų pačių tikslų, yra sėkmės rodiklis suteikiantis daugiau galimybių sprendžiant iškilusius iššūkius. Vakaro metu padėkota rėmėjams ir  socialiniams partneriams už paramą ir nuoširdų bendradarbiavimą. Savivaldybės meras už ilgametį bendradarbiavimą ir paramą Šiaulių m. kompleksinių paslaugų namų ,,ALKA“ vaikams su negalia padėkos atminimo prizą įteikė NATO oro policijos misiją Šiauliuose vykdančios Lenkijos misijos atstovui.

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis padėkos dovanas įteikė „Gustuko picerijos“ vadovui, Šiaulių Vykinto Rotary klubo ir Šiaulių moterų „Lions“ klubo prezidenatams, padėkota Šiaulių „Ringuvos“ mokyklai, AB MV Group production „Gubernija“ ir Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriui.

Savivaldybė, atsidėkodama socialiniams darbuotojams už jų darbą, pakvietė pasimėgauti dovanojamu koncertu, kurio metu atlikėjai Ona Kolobovaitė (sopranas), Egidijus Bavikinas (tenoras), Beata Vingraitė (koncertmeisterė) atliko nuotaikingas arijas, duetus iš operų ir operečių, miuziklų, lietuvių kompozitorių populiarias dainas.

 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis