Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pasveikintos šiaulietės Europos čempionato prizininkės

Šiaulių miesto sportininkės net keletą kartų lipo ant nugalėtojų pakylos Ispanijoje, Santa Susanna mieste vykusiame FBB Europos kultūrizmo ir kūno rengybos čempionate. Su medaliais grįžusias šiaulietes pasveikino Šiaulių vicemeras.

Ispanijoje vykusiame čempionate įspūdingai pasirodė trys Saulės miesto sportininkės.

Živilė Augustytė  dalyvavo Moterų  bikini rungtyje  (kat. iki 162 cm.) ir užėmė  2 vietą.

Monika  Pagojė  tapo prizininke dviejose rungtyse – Moterų wellness (kat. 35–39 metai)  –  trečioji vieta, Moterų wellness (kat. iki 168 cm) – taip pat  3 vieta.

Monika Vitartė  dalyvavo Moterų bikini rungtyje (kat. iki 160 cm.) ir užėmė  5 vietą.

Visas sportininkes ruošia treneris Arūnas Vandys („Fortūna“).

Sportininkių treniruotėje apsilankęs Šiaulių miesto vicemeras Justinas Švėgžda. Europos čempionate Šiauliams atstovavusioms sportininkėms ir jų treneriui įteikė Šiaulių miesto simbolika puoštus sportinius marškinėlius.

Už sporto laimėjimus sportininkai pakviesti į metų pabaigoje vyksiantį geriausiųjų sportininkų pagerbimo vakarą, jiems bus skirtos Savivaldybės premijos. 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis