Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Pasveikintos šiaulietės Europos čempionato prizininkės

Šiaulių miesto sportininkės net keletą kartų lipo ant nugalėtojų pakylos Ispanijoje, Santa Susanna mieste vykusiame FBB Europos kultūrizmo ir kūno rengybos čempionate. Su medaliais grįžusias šiaulietes pasveikino Šiaulių vicemeras.

Ispanijoje vykusiame čempionate įspūdingai pasirodė trys Saulės miesto sportininkės.

Živilė Augustytė  dalyvavo Moterų  bikini rungtyje  (kat. iki 162 cm.) ir užėmė  2 vietą.

Monika  Pagojė  tapo prizininke dviejose rungtyse – Moterų wellness (kat. 35–39 metai)  –  trečioji vieta, Moterų wellness (kat. iki 168 cm) – taip pat  3 vieta.

Monika Vitartė  dalyvavo Moterų bikini rungtyje (kat. iki 160 cm.) ir užėmė  5 vietą.

Visas sportininkes ruošia treneris Arūnas Vandys („Fortūna“).

Sportininkių treniruotėje apsilankęs Šiaulių miesto vicemeras Justinas Švėgžda. Europos čempionate Šiauliams atstovavusioms sportininkėms ir jų treneriui įteikė Šiaulių miesto simbolika puoštus sportinius marškinėlius.

Už sporto laimėjimus sportininkai pakviesti į metų pabaigoje vyksiantį geriausiųjų sportininkų pagerbimo vakarą, jiems bus skirtos Savivaldybės premijos.