Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pažink Šiaurės šalis ir jų jaunimą – prisijunk prie Jaunųjų patarėjų tarybos

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje skelbia naujų narių atranką į Jaunųjų patarėjų tarybą! Jei esi 15-19 metų moksleivis(-ė), tau įdomus Šiaurės šalių regionas, norėtum apie jį sužinoti daugiau ir įgyvendinti šiaurietiškus projektus savo bendruomenėje, ši galimybė yra kaip tik tau.

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje įsteigė Jaunųjų patarėjų tarybą 2022 m. Tarybos nariai renkami vieneriems metams su galimybe kandidatuoti antrą kartą kitais metais. Šiuo metu pirmąją kadenciją Taryboje baigia 6 nariai – gimnazistai arba pirmųjų kursų studentai: Gabija Š., Edgaras, Gabija P., Ignas, Ūla ir Mikas iš Vilniaus, Mažeikių, Joniškio, Panevėžio, Šiaulių ir Kauno.

Pagrindinės Jaunųjų patarėjų tarybos nario(-ės) atsakomybės:

 • Pateikti jauno žmogaus požiūrį į biuro veiklos sritis bei vykdomus projektus, iniciatyvas.
 • DALYVAUTI. Dirbti su visa biuro patarėjų komanda, dalinantis savo nuomone ir įžvalgomis, atstovauti biurui ir Tarybai projektuose ir renginiuose.
 • KOMUNIKUOTI. Dalytis žiniomis apie Šiaurės regioną ir Šiaurės ministrų biurą Lietuvoje bei mūsų veiklas.

Kodėl verta kandidatuoti? Prisijungęs(-usi) prie Jaunųjų patarėjų tarybos:

 • Susitiksi ir bendrausi su jaunimu iš kitų Šiaurės šalių
 • Plėsi kontaktų ir draugų ratą – tavo kolegos Taryboje bus tokie pat įdomūs, kūrybingi jauni žmonės iš visos Lietuvos
 • Įgysi patirties ir žinių apie tarptautinius santykius, Lietuvos iš Šiaurės šalių bendradarbiavimą
 • Pasirinksi Tau įdomiausią sritį (švietimą, kultūrą, tvarumą, lyčių lygybę ar kt.), kurioje gilinsi žinias apie šiaurietiškas praktikas ir bendrai įgyvendinamus projektus
 • Dalyvausi mokymuose ir išmoksi kaip rengti, valdyti ir įgyvendinti projektus
 • Galėsi įgyvendinti savo idėjas: savo mokykloje ar mieste surengsi „Nordic day“ – su Šiaurės šalimis susijusį renginį, o mes tau suteiksime visą reikiamą pagalbą
 • Pasibaigus Tarybos kadencijai, įteiksime sertifikatą, įrodantį, kad atlikai savanorystę Šiaurės ministrų tarybos biure Lietuvoje ir prisidėjai prie jaunimo integracijos mūsų organizacijoje.

Mes tikimės, kad tu:

 • Nori tobulėti, įgyti naujų žinių ir įgūdžių
 • Laisvai bendrauji lietuvių ir anglų kalbomis
 • Domiesi aplinkos, kultūros, švietimo, jaunimo politikos ar socialiniais klausimais
 • Turi savanoriavimo patirties viešajame sektoriuje ar nevyriausybinėse organizacijose (privalumas)

Susidomėjai? Siųsk mums savo CV ir motyvacinį laišką anglų kalba   iki balandžio 16 d.

Atrinktus kandidatus kviesime į pokalbį dar iki kandidatavimo termino pabaigos– tad neatidėliok savo CV ir motyvacinio laiško siuntimo!

Daugiau informacijos apie mus rasi www.norden.lt  FB:  siauresministrai  IG: norden.lt

Šiaurės ministrų tarybos biuras  yra lygias galimybes užtikrinanti organizacija, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su užduočių vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas