Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pirmasis Šiaulių daugiabutis pasipuošė „Kultūrai atviro kiemo“ ženklu

Rugpjūčio 10 d. K. Korsako g. 47 daugiabutis pirmasis Šiauliuose pasipuošė lentele „Kultūrai atviras kiemas“. Lentelę Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos renginių ciklo „Kiemai“ renginyje, vykusiame šio daugiabučio kieme, įteikė bibliotekos direktorius prof. Bronius Maskuliūnas.

Sukurti kultūrai atvirų kiemų Šiauliuose žymėjimo ženklą bibliotekai idėja kilo jau pirmaisiais projekto „Kiemai“ metais. Viena iš renginių ciklo „Kiemai“ siekiamybių visada buvo pačių miesto bendruomenių savanoriškas įsitraukimas į projektą, visapusiška pagalba organizuojant renginius ir noras, kad kultūriniai renginiai atvyktų į jų kiemą. Tokių aktyvių bendruomenių atsirasdavo kiekvieno „Kiemų“ renginio metu. Todėl nuspręsta šias daugiabučių bendrijas įamžinti, padėkoti už svetingumą ir aktyvumą. Specialia lentele „Kultūrai atviras kiemas“ pažymėtą daugiabutį ir aplink jo kiemą gyvenančius žmones ŠAVB įvertina kaip kultūrai išskirtinai atvirą ir aktyvią bendruomenę. O lentelę pastebėję praeiviai žinos, kad užklydo į kultūrą vertinantį kiemą.

Šiais metais panašios lentelės papuoš visus Šiaulių miesto daugiabučius, kurie svetingai priėmė „Kiemų“ renginius. Lentelę ant namo sienos prisukę K. Korsako g. 47 daugiabučio bendruomenei atstovaujantys Vytautas ir Sandra Urbeliai džiaugėsi išskirtine galimybe bendradarbiauti projekte bei išreiškė viltį, kad ateityje dar pasitaikys progų pelnyti ir daugiau panašių „apdovanojimų“.

O rugpjūčio 9 d. vykusiame „Kiemų“ renginyje pokalbio-diskusijos „Muzika, kuri išlaisvina“ susitiko iš Šiaulių kilusi dainuojamosios poezijos atlikėja ir kūrėja ir muzikologas, radijo laidų kūrėjas ir vedėjas, muzikinių konkursų vertintojas Renginio svečiai kalbėjosi apie muziką, kūrybinio kelio pasirinkimus, jauno kūrėjo galimybes. I. Narkutė prisiminė ir savo paauglystę, Šiauliuose praleistą laiką ir gimtojo miesto poveikį tolesniems gyvenimo pasirinkimams. Antrojoje vakaro pusėje žiūrovai išgirdo I. Narkutės atliekamų populiariausių kūrinių.

Nepraleisk progos pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme!

Projektą „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija 2022“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Festivalio partneriai ir rėmėjai: Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, „Mano būstas Šiauliai“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Plungės turizmo informacijos centras, Šiaulių gestų kalbos video studija „Proforma“, Lietuvos moksleivių sąjunga, kultūros žurnalas „Literatūra ir menas“, naujienų portalas „Etaplius.lt“, Šiaulių apskrities televizija, Plungės ir Rietavo laikraštis „Žemaitis“, Saulės radijas, „Owexx“, „LT Advert“, „Busturas“, „Vilmers“, „Akropolis Šiauliai“, „LTG Link“, Geležinė Lapė, naujienų portalas „We love Lithuania“, „Kvepia pasakom“, „Garsas LT“, „Gorila reklama“, „Lieta dėlionės“, „TOI-TOI Lietuva“.

Mūsų draugai: DNSB K. Korsako g. 47, Šiauliai, ir DNSB Krymo g. 26, Šiauliai.

T. Pauliuščenkos inf.

Bibliotekos archyvo nuotr.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos informacija