Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Prasidėjo bendrasis priėmimas: Šiaulių valstybinė kolegija – daugiau nei studijos!

Birželio 1-ąją startavo bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų 5 studijų krypčių grupėse: sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos.

Prašymai bendrojo priėmimo pagrindiniame etape, kuris vyks iki rugpjūčio 5 dienos 12 val., bus teikiami lamabpo.lt informacinėje sistemoje. Rugpjūčio 9 dieną numatoma skelbti pirmuosius kvietimus studijuoti.

„Norime atkreipti visų besidominčių studijomis dėmesį: esame stabili aukštoji mokykla, siūlome plačias galimybes tiek 12 klasių baigiančiam jaunuoliui, tiek tam, kuris studijuoti nusprendė jau turėdamas darbo patirties, užsibrėžęs keisti gyvenimą iš esmės ar tiesiog norėdamas plėsti kvalifikaciją. Esame lankstūs, siekiame, kad kiekvienas mus savo tobulėjimui pasirinkęs asmuo aukštojo mokslo diplomą išsineštų maksimaliai pasirengęs siekti tolimesnių profesinių tikslų. Pabrėžiame, kad mokytis niekada nėra ir nebus vėlu. Šiais laikais mokymosi visą gyvenimą sąvoka išties labai aktuali, todėl svarbu išnaudoti visas galimybes. Kolegijoje laukiame tų, kuriems svarbus asmeninis augimas, pilnėjantis žinių bagažas, tų, kurie supranta praktinių įgūdžių svarbą“, – sako Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė.

Nors laiko prašymams teikti iš pirmo žvilgsnio skirta nemažai, Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai ragina nedelsti, nepalikti sprendimų paskutinei minutei.

„Džiaugiamės, kai būsimieji studentai klausimų apie naują savo gyvenimo etapą, galimus pasirinkimus ir galimybes nepalieka savieigai. Mes skatiname domėtis, konsultuotis, rinktis, drąsiai klausti, kad viskas būtų aišku, neliktų jokių abejonių ir nežinomybės, – teigia ŠVK viešųjų ryšių specialistė Urtė Drąsutytė.

Šių metų bendrąjį priėmimą Šiaulių valstybinė kolegija pasitinka šūkiu „ŠVK – daugiau nei studijos!“. Aukštosios mokyklos atstovai akcentuoja, kad Šiauliuose vykdomos studijos atveria daug galimybių visapusiškam tobulėjimui – aktyviai bendradarbiaujama su socialiniais partneriais, regiono savivaldybėmis, kuriami miestui ir regionui svarbūs projektai. Šiaulių valstybinė kolegija entuziastingai įsitraukia į įvairias iniciatyvas, stengiasi nuolat būti miesto įvykių sūkuryje. Studijuojantiems šioje aukštojoje mokykloje sudarytos visos sąlygos kurti aktyvų, šiuolaikišką, spalvingą ir įdomų, ilgai atmintyje išliksiantį studentišką gyvenimą!

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija jau yra patvirtinusi preliminarius 2021 m. priėmimo į aukštąsias mokyklas skaičius. Numatoma, kad šiemet valstybės lėšomis į aukštąsias mokyklas bus priimta 12,7 tūkst. pirmakursių, iš jų 4,3 tūkst. pradės studijas kolegijose.

Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė taip pat primena, kad iki rudens Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks ir tiesioginis priėmimas, jis skirtas siekiantiems užimti valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonais 8 615 97 114, (8 41) 52 37 69 arba el. paštu .

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos

Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas
(Atsakymų į komentarus neteikiame)