Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Pusiaukelėje į Europos čempionatą

Praėjusį savaitgalį Slovakijoje, Šamorine Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro raitelių komanda „JGC endurance team“ atstovavo Lietuvą tarptautinėse ištvermės jojimo varžybose CEI*** 140 km. distancijoje.

Šį kartą varžybose tikru iššūkiu tapo ne tik CEI*** distancija, bet ir ekstremalios oro sąlygos - stiprus lietus kelias dienas prieš varžybas ir varžybų metu apsunkino jojimą. Trąsos buvo slidžios, klampios, dėl oro sąlygų buvo mažinamas minimalūs varžybų greitis, vet gate zona ir „pre-ride inspection“ perkelta iš lauko į vidaus maniežus.

Nepaisant slidžių trasų, po daugiau negu 9h jojimo mūsų žirgyno duetas Jogailė Develytė su žirgu Sultan įveikė 140 km. distanciją 14,76 km/h greičiu!

Tai buvo pirmasis kartas kai mūsų žirgyno žirgas įveikė CEI*** trasą!

Ir antrasis kartas kai Lietuvoje treniruojamas žirgas įveikė CEI*** lygio distanciją.

Po šių varžybų finišo Gamtininkų centro žirgyno duetas yra pusiaukelėje kvalifikuotis į 2023 Europos ištvermės jojimo čempionatą!!!

Įveikus CEI***160 km. distanciją birželio mėnesį, duetas patektų į rugsėjo mėnesį Olandijoje Ermelo vyksiantį Europos čempionatą ir 2024 m. Prancūzijoje vyksiantį Pasaulio ištvermės jojimo čempionatą.

 

Komanda dėkoja visiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie šių varžybų rezultato, o ypatingai rėmėjams!

AČIŪ sakome Šiaulių miesto savivaldybės Sporto skyriui, SPLIUS, UAB.

 

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro informacija ir nuotraukos