Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Radviliškyje vyks Nacionalinė IV TAU universiada

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras bei Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 2019 m. rugsėjo 30 d. pasirašė projekto „Nacionalinė IV TAU universiada 2020“ įgyvendinimo sutartį. Šio projekto tikslas – organizuoti IV Nacionalinę TAU universiadą ir propaguoti sportą bei fizinį aktyvumą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, sveikatos išsaugojimo šaltinį tarp pagyvenusių žmonių. Numatoma, kad ketvirtojoje universiadoje dalyvaus apie 500 TAU sporto entuziastų.

Rengiant šį projektą, buvo numatyta 2020 m. liepos mėnesį organizuoti „Nacionalinę IV TAU universiadą 2020“ Radviliškyje. Susidariusi situacija dėl koronaviruso (Covid-19) pakoregavo daugelį veiklų ir renginių. Nenorint rizikuoti žmonių sveikata, universiados organizavimas buvo nukeltas dviem metams. Universiada vyks šiemet – 2022 m. liepos 4 d.

Universiada finansuojama valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, ir Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis. Projekto partneriai TAU universitetai, veikiantys Naujojoje Akmenėje, Druskininkuose, Kretingoje, Palangoje, Plungėje, Šiaulių, Kauno, Panevėžio, Utenos, Visagino, Alytaus miestuose ir Joniškio, Kelmės, Kupiškio, Kaišiadorių, Panevėžio, Pasvalio, Raseinių, Radviliškio rajonuose bei Medardo Čoboto universitetas.

Projekto partneriai – šalies Trečiojo amžiaus universitetai, veikiantys kaip savarankiški juridiniai vienetai prie įvairių šalies švietimo, socialinės rūpybos įstaigų ar bendruomenių veikiantys kaip jų padaliniai ar programos. Iš viso pasirašyta 19 bendradarbiavimo sutarčių su Trečiojo amžiaus universitetais iš visos Lietuvos. Pastaruoju metu sulaukiama naujų šalies TAU prašymų dalyvauti universiadoje. Didinti universiados dalyvių skaičių nėra galimybės – partnerystės sutartys buvo sudarytos dar iki projekto rengimo pradžios, todėl finansavimas skirtas projekte numatytam dalyvių skaičiui. Po pandemijos vienas Trečiojo amžiaus universitetas universiadoje dalyvauti atsisakė. Siekiant išlaikyti projekte numatytą partnerių skaičių, pasirašyta nauja partnerystės sutartis.

2022 m. Radviliškis mini 455 metų sukaktį. Jubiliejinio gimtadienio proga planuojami įvairūs sporto renginiai, kultūros, meno, muzikos, šokių vakarai, parodos. Šventinę savaitę netrūks ir koncertų, parodų ir kitų veiklų. Nacionalinė TAU universiada pradės miesto jubiliejui paminėti skirtų renginių ciklą.

Projekto vykdytojas parengė universiados sporto rungčių nuostatus, kultūros ir sporto renginių programą, sukūrė universiados logotipą, pasirūpino dalyvių maitinimu (maitinimas du kartus per dieną: pietūs, vakarienė). Projekte buvo numatyta dalyviams kompensuoti visas atvykimo į universiadą (pavežėjimo) išlaidas, tačiau dėl pakilusių kuro kainų jos bus padengtos iš dalies.

Projekto partneriai formuoja komandas, ruošiasi TAU universiadai. Dalyviai rungsis plaukimo, stalo teniso, baudų mėtymo, helpongo, smiginio, šaškių, šachmatų, petankės rungtyse. Dalyvaujant sportinėse rungtyse, bendraujant ir bendradarbiaujant, bus stiprinama ir ne tik fizinė, bet ir emocinė sveikata, ištvermė, motyvacija, fizinis aktyvumas. Komandų sirgalių lauks rungtys ir prizai. Universiados uždaryme bus apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai, koncertuos Vytautas Šiškauskas.

Universiada sudarys galimybę visuomenei artimiau susipažinti su Trečiojo amžiaus universitetų veikla, dalyviams – turiningai praleisti laisvalaikį ne tik mokantis, bet ir sportuojant, pabūti kartu, susitikti draugus, pabendrauti, išbandyti naujas sporto šakas.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis