Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Regioninė liaudiškų šokių šventė Šiauliuose dovanos choreografinius šedevrus

2023 m. birželio 10 d. Šiaulių miesto centrinio parko estradoje vyksianti regioninė liaudiškų šokių šventė „Teka saulelė“ žada suburti daugiau nei 1000 renginio dalyvių iš visos Lietuvos, kurie dovanos net 26 choreografinius kūrinius. Iškiliam renginiui šokių aikštės kompozicijas kūrė šventės vyriausiasis baletmeisteris Romualdas Laugalis, baletmeisteriai Vidmantas Mačiulskis, Edmundas Žičkus, Goda Puleikytė, Vilma Tiškevičienė, Indrė Šerpytienė, Evaldas Račkauskas, Rimutė Zaleckaitė ir Raimundas Markūnas. Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Partneris – Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė. Informaciniai rėmėjai: Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, medijų grupė „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „Miesto naujienos“, „Šiaulių televizija“, „Saulės radijas“, „Owexx“. Renginys nemokamas.

Lietuvos dainų šventė laikoma svarbiausiu šalies kultūros įvykiu, kuris jungia visas kartas ir stiprina šalies tapatybę. Šiaulių miesto savivaldybė siekia atnaujinti Lietuvos krašto dainų ir šokių švenčių organizavimo tradiciją Saulės mieste, todėl jau birželio 10-ąją renginio dalyviai šoks vienu ritmu. „Esame įsitikinę, kad sutelktomis visų institucijų pastangomis per 1000 šventės dalyvių sukurs nuostabų reginį žiūrovams taip pristatydami regionų kultūrą ir liaudiškų šokių kolektyvų meistriškumą“, – sako Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė.
Organizatoriai praneša, kad bendrą šventės programą sudaro jubiliejinės Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ Šokių dienos koncerto „Amžių tiltais“ šokiai, kuriuos demonstruos liaudiškų šokių grupės iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Ukmergės, Varėnos, Telšių, Panevėžio, Pasvalio, Joniškio, Kelmės, Radviliškio, Pakruojo, Prienų, Šilalės, Šiaulių miestų ir rajonų. Numatoma žiūrovams pristatyti 26 šokių aikštės kompozicijas, kurias parengs ir Šiaulių miesto centrinio parko estrados aikštėje sujungs 2024 m. Dainų šventės Šokių dienos baletmeisteriai. 
Šiauliai gali didžiuotis, kad šalia žinomų šokio meistrų į visas Lietuvos dainų švenčių ir Šiaulių regiono dainų švenčių kūrybines grupes buvo kviečiami ir šiauliečiai. Tai Sigitas Vaičiulionis, Danutė Vaičiulionienė, Marija Žibūdienė, Gediminas Ramanauskas, Remigijus Adomaitis, Vytautas Giniotis, Genovaitė Zmailienė, Vanda Verkulienė, Aldona Aleksandra Masėnienė, Mindaugas Kosaitis, Adelė Gružienė ir Romualdas Laugalis. 
Birželio mėnesį vyksiančios regioninės liaudiškų šokių šventės „Teka saulelė“ vyriausiasis baletmeisteris, Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių grupės „Vajaunas“ meno vadovas ir Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos bei Didždvario gimnazijos liaudiškų šokių ansamblio „Šėltinis“ vienas iš vadovų Romualdas Laugalis žada įspūdingą reginį: „Susirinkusiems šokio gerbėjams, pasisėmę išminties iš praeities šaltinių, ramiai ir užtikrintai žengsime į ateitį, žiūrovams dovanodami išskirtines kompozicijas“.

„Džiaugiamės, kad Šiaulių kultūros centre dirba profesionalūs savo srities specialistai, kurie pasižymi aukštu meistriškumu ir garsina ne tik Kultūros centrą, bet ir visą Saulės miestą. Tikime, kad mūsų ir kitų įstaigų baletmeisterių choreografiniai sprendimai paliks neišdildomą įspūdį žiūrovams“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Pasak pagrindinių Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ Šokių dienos „Amžių tiltais“ organizatorių, svarbiausia Šokių dienos programos idėja – amžinas savųjų tiltų ieškojimas, vedantis į žmogaus, gamtos, tautos ir valstybės darną.

Regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Teka saulelė“ įspūdingą renginį sudarys trys dalys. Kiekvienoje iš jų šventės baletmeisteriai paruošė kvapą gniaužiančius pasirodymus, kuriuose Saulė, kaip nepaliaujamas įkvėpimo ir šviesos šaltinis, žmogų lydės jo gyvenimo tiltais.

2024 m. Lietuvos dainų šventės Šokių dienos programą kūrė ir jos įgyvendinimu rūpinasi Šokių dienos kūrybinės grupės vadovas Vidmantas Mačiulskis ir kūrybinės grupės baletmeisteriai.

Tikimasi, kad tauriam tikslui jungianti šventė šiemet Šiaulių miesto centrinio parko estradoje sukurs įspūdingą reginį, pristatys regionų kultūrą ir liaudiškų šokių kolektyvų meistriškumą.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, mob. +370 655 25 527, e. p. .

 

Kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Ramanauskienė