Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje atnaujintas Tuberkuliozės skyrius

Respublikinėje Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje atidarytas atnaujintas Tuberkuliozės skyrius. Projekto metu ne tik atlikti patalpų renovacijos darbai, skyrius aprūpintas medicinos įranga ir baldais, bet ir įrengta požeminė jungtis-tunelis. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė.

Respublikinė Šiaulių ligoninė baigia įgyvendinti projektą, kuriuo siekiama spręsti Šiaurės Lietuvos regiono tuberkuliozės ir kitų pavojingų infekcijų, plitimo kontrolės ir diagnostikos bei gydymo padėtį, gerinant asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą. 

Projekto įgyvendinimo metu modernizuota Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos  infrastruktūra: atliktas Tuberkuliozės skyriaus patalpų remontas, įrengta požeminė jungtis-tunelis tarp Tuberkuliozės klinikos pastato (V. Kudirkos g. 97) bei II terapijos korpuso (V. Kudirkos g. 99B) pastato, nuo kurio susisiekiama su kitais ligoninės korpusais. Taip pat įsigyta medicinos įrangos, baldų: funkcinės lovos, laboratorijos diagnostinė įranga, kompiuterinė technika, DOTS kabinetas aprūpintas medicinos priemonėmis, baldais, kompiuterine technika. Taip pat pakeista dalis labiausiai susidėvėjusių, nesaugių liftų. Įgyvendinus projektą ir modernizavus Tuberkuliozės skyrių, įsigijus modernios diagnostikos ir gydymo medicininės įrangos, stacionariniams ligoniams bus teikiamos kokybiškesnės tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo paslaugos, greitės diagnozės nustatymo laikas ir tikslumas, trumpės laboratorinių tyrimų atlikimo laikas, bus tikslesni laboratorinių tyrimų rezultatai.

Skyriaus atidaryme bei projekto pristatyme dalyvavo Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorė Česlova Špūrienė,  Šiaulių vyskupas JE Eugenijus Bartulis, Šiaulių mero pavaduotoja Simona Potelienė,  svečiai iš LR Seimo, kitų gydymo įstaigų.

Miesto savivaldybės atstovės, Šiaulių miesto mero pavaduotoja Simona Potelienė ir Tarybos narė, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė  Irina Barabanova pasidžiaugė, kad Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės klinika nuo šiol turės dar vieną modernų, gražų, naujos modernios medicinos įrangos pilną skyrių, o pokyčio rezultatus pajus ne tik personalas, bet ir pacientai.

„Mums visiems labai svarbūs renovacijos darbai, kurie vyksta ligoninėje, nes akivaizdu, kad nuo šiol čia atvykstantys pacientai gydysis su visai kitokia nuotaika. Atnaujintos patalpos, nauja medicinos įranga ne tik užtikrins, bet ir pagerins gydymo kokybę. Norisi palinkėti visiems medikams, kad jie būtų viltimi pacientams ir matytų kuo daugiau dėkingų akių“, – kalbėjo Simona Potelienė.

 Pagal Respublikinėje Šiaulių ligoninės informaciją

Zitos Katkienės nuotraukos 

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis