Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

 • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
 • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
 • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
 • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

 • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
 • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
 • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

 • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
 • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Savaitgalį Aleksandrijos trasoje išvysime stipriausius Europos motokroso atstovus

Gegužės 27-28 d. Šiauliuose vyks 2023 m. Europos motokroso Šiaurės zonos EMX65/EMX85 bei Europos motokroso Moterų Čempionato IV etapas, kur Aleksandrijos motokroso trasoje susikaus patys stipriausi Europos sportininkai.

Šis Europos čempionatas Šiauliuose bus organizuojamas jau devintą kartą ir džiugu, kad tarptautinės motociklų sporto federacijos atstovai šį renginį Lietuvoje  išskiria kaip geriausiai organizuotą Europos čempionato etapą. Šiuo metu Lietuvoje tai vienintelė FIM licencijuota trasa, kurioje vyksta Europos čempionatas.

Europos motokroso Čempionate, vyksiančiame Šiauliuose  dalyvaus vaikai ir jaunimas nuo 8 iki 14 metų bei moterys. Jaunių motokroso varžybose dalyvaus net 77 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos ir Suomijos. Jie dalyvaus finaliniame Šiaurės zonos čempionato etape, kuriame paaiškės geriausi Europos Šiaurės zonos sportininkai. Pažymėtina, kad paskutiniais metais Europos EMX65/EMX85 čempionate prizines vietas iškovoja būtent šios zonos jaunieji sportininkai, todėl laukiame tikrai stiprios kovos Šiauliuose. Lietuvą šiais metais atstovaus stipriausi mūsų sportininkai:

 • EMX65 klasė: Eivydas Bartusevičius ir Maksimilian Leopold;
 • EMX85 klasė: Eimantas Čepulis, Rojus Zaborskis, Jonas Kublickas, Martynas Jasiūnas, Rimas Stropus, Dovydas Aistis Šikšnys ir Domas Petrauskas.

Europos moterų motokroso čempionate laukiame 26 sportininkių iš visos Europos. Šiauliuose varžysis pajėgios sportininkės, kurios dalyvauja ir pasaulio čempionate. Viena iš jų ir Šiauliuose gyvenanti Adrija Skudutytė. Beje Adrija į Šiaulius atvyksta iškart po pasaulio čempionato etapo Prancūzijoje. Lietuvą šiose varžybose atstovaus ir Paula Bertašiūtė.

O didžiausia staigmena, tai organizatorių įsteigta dovana žiūrovams – profesionalių moto akrobatų (Freestyle) sportininkų pasirodymas! Jūsų lauks net trys kvapą gniaužiantys pasirodymai. Triukus atliks visame pasaulyje garsūs moto akrobatai – suomiai Sebastian Westberg, Arrtu Mielityinen ir vokietis Tobias Finck.

Laukiame jūsų gegužės 27-28 d. Aleksandrijos motokroso trasoje.

Daugiau info apie renginį www.lmsf.lt

 

Rolando Parafinavičiaus nuotrauka

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis