Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Savivaldybėje pagerbta Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionė

Saulėtą rugpjūčio 4 d. rytmetį Šiaulių miesto savivaldybėje lankėsi ypatingi svečiai - Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionė ir medalininkė Patricija Geriksonaitė.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas šiltai priėmė viešnią, jos trenerį Paulių Povilionį ir sportininkės tėvus. Kita Patricijos trenerė Dovilė Pocienė – priėmime dalyvauti negalėjo.

Banska Bistricoje (Slovakija) vykusiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Lietuvos plaukikių komanda pasipuošė aukso medaliu, kurį iškovojo 4×100 m. laisvuoju stiliumi estafetės rungtyje. Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“ atletė Patricija Geriksonaitė, Ieva Visockaitė, Smiltė Plytnykaitė ir Sylvia Statkevičius distanciją įveikė per 3 min. 51,59 sek. ir pagerino atrankoje pasiektą rezultatą (3 min. 54,88 sek.).

Šiaulių atletė Patricija Geriksonaitė kartu su Smilte Plytnikaite, Kristupu Trepočka ir Kostu Vaičiūnu mišrioje komandinėje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi iškovojo sidabro apdovanojimus.

Patricija Geriksonaitė taip pat dalyvavo 100 m ir 200 m plaukimo nugara rungtyse, kuriose užėmė 9 ir 8 vietas.

Europos jaunimo festivalyje dalyvavo dar viena šiaulietė - Guoda Tručinskaitė, kuri plaukė 200 m ir 400 m kompleksiniu būdu ir užėmė atitinkamai 18 ir 22 vietas.

Europos jaunimo olimpinio festivalio renginys Lietuvai buvo sėkmingiausias istorijoje – iškovoti 10 medalių iš kurių 4 – aukščiausios prabos, 4 sidabro ir 2 bronzos. Tiek pat medalių lietuviai iškovojo 2011 metais Trabzone (Turkija) vykusiame festivalyje.

„Šis Europos jaunimo olimpinis festivalis visai Lietuvai suteikė daug gerų emocijų ir vilties dėl Šiaulių ir Lietuvos sporto ateities. Labai džiaugiuosi, kad Šiaulių mieste pagaliau pavyko pasiekti tokius aukštus rezultatus plaukimo sporte. Tikiuosi, kad ši „olimpinė“ patirtis jaunimą įkvėpė siekti aukštesnių tikslų ir mes juos išvysime 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse arba 2028 m. Los Andžele“, – sakė miesto meras Artūras Visockas.

17-asis Europos jaunimo olimpinis festivalis vyks Maribor mieste, Slovėnijoje.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Patricijos Geriksonaitės priėmimas Savivaldybėje. Nuotr. aut. Indrė Bubelytė

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas