Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Sąžiningumas – viena iš svarbiausių vertybių

Sąžiningumas – viena iš svarbiausių vertybių – tokios  minties lydimi ,,Erazmus+“ projekto ,, BE GREAT-don‘t discriminate!‘‘ dalyviai iš Italijos, Portugalijos, Kipro, Vokietijos ir Lietuvos, kuriai atstovavo Šiaulių Lieporių gimnazijos komanda,  rinkosi Bulgarijos sostinėje Sofijoje į savo paskutinį susitikimą. Nuoširdus ir šiltas bulgarų priėmimas leido pasijusti kaip namuose. Spalvingi šokėjų rūbai bei emocingi šokiai, nuoširdžios sutikimo kalbos nuteikė maloniam bendravimui ir diskusijoms. Projekto dalyviai Lieporių gimnazijos atstovai  Lukas Jonaitis,  Minijus Paulauskas, Melita Peleckytė, Austėja Kazlauskytė,  Airidas Adomaitis aktyviai diskutavo sąžinės tema, dirbdami grupėse ieškojo praktinių sprendimų pateiktose situacijose. Mokiniams taip pat teko išbandyti save mokantis tradicinių bulgariškų šokių žingsnelių. Mokytojai irgi dalyvavo įvairiose veiklose - keitėsi projekto idėjomis, dalinosi patirtimi bei aptarė  skaitmeninės knygos,  kuri pasirodys pasibaigus projektui, išleidimo detales. Ne mažiau svarbus buvo ir neformalus bendravimus ekskursijų metu. Bulgarai mokiniai buvo gidais ir supažindino svečius su įžymiomis Bulgarijos sostinės Sofijos vietomis. Aplankytas antras pagal dydį Bulgarijos miestas Plovdyvas ( anksčiau vadintas Filipopoliu), kuris visus nustebino ir sužavėjo senove dvelkiančiu senamiesčiu, išlikusiais antikos laikų architektūriniais paminklais, didžiuliais žaliais parkais.

Paskutinio mobilumo pažymėjimai išdalinti, išsiskyrimo ašaros nubrauktos, apsikeista pažadais kada nors susitikti. Tačiau svarbiausi dalykai, tokie kaip draugystė, šiltas bendravimas, nauja patirtis bei žinios, nematyti vaizdai išliks kiekvieno projekto dalyvio atmintyje ilgam.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios  informacijos pateikimą ir naudojimą.

 

 

Žana Braslauskienė, projekto koordinatorė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas