Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Sąžiningumas – viena iš svarbiausių vertybių

Sąžiningumas – viena iš svarbiausių vertybių – tokios  minties lydimi ,,Erazmus+“ projekto ,, BE GREAT-don‘t discriminate!‘‘ dalyviai iš Italijos, Portugalijos, Kipro, Vokietijos ir Lietuvos, kuriai atstovavo Šiaulių Lieporių gimnazijos komanda,  rinkosi Bulgarijos sostinėje Sofijoje į savo paskutinį susitikimą. Nuoširdus ir šiltas bulgarų priėmimas leido pasijusti kaip namuose. Spalvingi šokėjų rūbai bei emocingi šokiai, nuoširdžios sutikimo kalbos nuteikė maloniam bendravimui ir diskusijoms. Projekto dalyviai Lieporių gimnazijos atstovai  Lukas Jonaitis,  Minijus Paulauskas, Melita Peleckytė, Austėja Kazlauskytė,  Airidas Adomaitis aktyviai diskutavo sąžinės tema, dirbdami grupėse ieškojo praktinių sprendimų pateiktose situacijose. Mokiniams taip pat teko išbandyti save mokantis tradicinių bulgariškų šokių žingsnelių. Mokytojai irgi dalyvavo įvairiose veiklose - keitėsi projekto idėjomis, dalinosi patirtimi bei aptarė  skaitmeninės knygos,  kuri pasirodys pasibaigus projektui, išleidimo detales. Ne mažiau svarbus buvo ir neformalus bendravimus ekskursijų metu. Bulgarai mokiniai buvo gidais ir supažindino svečius su įžymiomis Bulgarijos sostinės Sofijos vietomis. Aplankytas antras pagal dydį Bulgarijos miestas Plovdyvas ( anksčiau vadintas Filipopoliu), kuris visus nustebino ir sužavėjo senove dvelkiančiu senamiesčiu, išlikusiais antikos laikų architektūriniais paminklais, didžiuliais žaliais parkais.

Paskutinio mobilumo pažymėjimai išdalinti, išsiskyrimo ašaros nubrauktos, apsikeista pažadais kada nors susitikti. Tačiau svarbiausi dalykai, tokie kaip draugystė, šiltas bendravimas, nauja patirtis bei žinios, nematyti vaizdai išliks kiekvieno projekto dalyvio atmintyje ilgam.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios  informacijos pateikimą ir naudojimą.

 

 

Žana Braslauskienė, projekto koordinatorė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas