Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Seminaras "Psichologinio atsparumo ugdymas: augti, nepaisant sunkumų"

Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kviečia įvairaus amžiaus Šiaulių miesto gyventojus į seminarą "Psichologinio atsparumo ugdymas: augti, nepaisant sunkumų", vyksiantį 2022 09 18 (sekmadienis) 13:30 Tilžės g. 186, Šiauliai.

Pandemija, karo grėsmė, darbo praradimas, santykių nutrūkimas, įvairios ligos, netektys ir kiti gyvenimo iššūkiai sukelia daug emocinių išgyvenimų ir nesaugumo.

- Kaip susitvarkyti su sunkumais ir gyventi toliau? - Kodėl vieni žmonės, rodos, lengvai išgyvena sudėtingas situacijas, o kitiems įveikti iššūkius ir eiti pirmyn yra itin sunku? - Kaip augti, nepaisant patiriamų sunkumų?

Atsakymas: psichologinis atsparumas - gebėjimas sėkmingai prisitaikyti susidūrus su nepalankiomis aplinkybėmis ir iš tos situacijos išeiti stipresniam, išmintingesniam ir daugiau galinčiam.

Šio seminaro metu sužinosite: - kas yra psichologinis atsparumas ir kokie komponentai jį sudaro - kokie gebėjimai, reikalingi norint ugdyti atsparumą - kas vyksta mūsų kūne, kai susiduriame su stresu ir iššūkiais? - resursai: kiek atsparus ir lankstus esu aš pats, kas mane stiprina ir palaiko? - kaip mano atsparumas ir lankstumas veikia žmones aplink mane? - kaip atsitiesti, patyrus sunkumus, sustiprėti ir augti? - ką galime padaryti jau šiandien, kad įveiktume sunkumus? - kaip rasti pusiausvyrą kasdienybėje?

Vietų skaičius ribotas. Seminaro trukmė 3 valandos.

Registracija iki rugsėjo 17 d. 12 val: https://forms.gle/se8y2szeCavjduGy5

Seminaras yra Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vykdomo projekto 'Auginantys pokyčiai' dalis. Dėka dalinio Šiaulių miesto savivaldybės projekto finansavimo seminaras yra nemokamas.

NVO koordinatorė (vyr. specialistė) Jurgita Vorevičienė