Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiauliai nuo šiol galės organizuoti tarptautinius „ pump track” čempionatus - čia atidaryta nauja velotrasa, atitinkanti pasaulinius standartus

2022 m. liepos 20 d. Jablonskio g. 14, Šiauliuose netoliese BMX trasos atidaryta dar viena tarptautinius standartus atitinkanti dviračių infrastruktūra - velotrasa, tinkanti organizuoti pasaulinius „pump track” čempionatus. Šį projektą inicijavo šiaulietis Arūnas Šatas. Sulaukus rekordinio palaikymo iš bendruomenės, velotrasa, praėjus kiek daugiau nei pusantrų metų nuo šios idėjos pasiūlymo, jau paruošta važinėjimui.

BMX dviračių sporto klubo „BMX akademija" vadovas Arūnas Šatas Dalyvaujamojo biudžeto projektu pasiūlė velotrasą Dainų parke 2020 m. pabaigoje. Ši graži iniciatyvą sulaukė didžiausio gyventojų palaikymo – 1154 šiauliečių balsų, kurių užteko nugalėti likusius 13 pasiūlytų projektų. Socialinėse medijose šis projektas taip pat buvo rekordiškai populiarus - vien „Facebook“ paskyroje šia žinia džiaugėsi ir dalinosi virš 50 tūkst. vartotojų.

„Neįtikėtina iniciatyva. Ypatingai didžiuojamės, kad mieste yra tokių aktyvių gyventojų kaip Arūnas Šatas. Taip pat džiaugiamės galėdami išpildyti šiauliečių norus ir poreikius. Ir, žinoma, dėkojame „Velosolutions Lietuva” už kokybišką darbą. Jų trasos atitinka tarptautinius velotrasų čempionatų standartus, tad tikimės, jog į Šiaulius nuo šiol galėsime pakviesti pasivaržyti stipriausius pasaulio velotrasų dviratininkus”, - teigė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas 

„Šiauliai buvo vieni BMX lenktynių (race) disciplinos pradininkų. Čia išaugo ne vienas profesionalus sportininkas. Iš čia kilo ir vienintelė BMX sportuojanti olimpietė Vilma Rimšaitė. O ir BMX laisvojo stiliaus (freestyle) disciplina Lietuvoje ko gero gimė Šiauliuose. Mums su sportininkais buvo be galo reikalinga velotrasa, kad galėtume tobulinti važiavimo techniką bei fizinę jėgą. Tuo pačiu ši trasa naudinga ir kitoms priemonėms, tokiomis kaip riedlentės, riedučiai ir paspirtukai. Tokiose trasose ypač lavinama vaikų pusiausvyra. Taigi Šiaulių miesto savivaldybei paskelbus idėjų konkursą, kartu su BMX treneriais nusprendėme, kad būtinai reikia rašyti projektą. Nuostabu sulaukti tokio bendruomenės palaikymo. O dar nuostabiau, kad taip greitai turime tai, ko taip reikėjo”, - sakė projekto iniciatorius Arūnas Šatas.

Projekto bendras plotas - 1629 kv/m. Čia įrengtos dvi trasos. Mažesnė, skirta jauniesiems ir besimokantiems - 49 m. ilgio nesudėtingas ratas su neaukštais kalniukais. Pagrindinė trasa siekia 160 m. ir yra išvinguriuota sudėtingesne forma bei sudaryta iš didesnių kalniukų. Šias abi trasas dviratininkai, riedulininkai, riedlentininkai ir paspirtukininkai gali įveikti nemindami pedalų ir nesispirdami. Visas greitis generuojamas kūno judesiais. Taip ne tik lavinami priemonės valdymo įgūdžiai, bet ir balansas bei fizinė ištvermė. 

„Mums didelė garbė prisidėti prie Šiaulių miesto dviračių infrastruktūros. Saulės miestas nuo senų laikų yra laikomas BMX dviračių sporto pradininku Lietuvoje. Labai džiaugiamės bendruomenės ir savivaldybės bendradarbiavimu šiame projekte. Projekto iniciatorius, Arūnas Šatas, nuo pirmu dienų, rengiant trasos viziją bei projektą konsultavosi su „Velosolutions Lietuva”. Įtikino miestą, kad tokia trasą turi būti statoma šios srities profesionalų. Taigi dabar Šiauliai džiaugiasi kokybišką, pasaulinius standartus atitinkančia velotrasa ir gali rengti tarptautines „pump track” varžybas. Linkiu, kad tai taptu užkrečiamu pavyzdžiu kitiems Lietuvos miestams”, - sakė „Velosolutions Lietuva” vadovas Tomas Jakovlevas. 

„Velosolutions” jau pastatė daugiau nei 500 specializuotų velotrasų visame pasaulyje. Daugiau nei 40 – Baltijos šalyse.

„Velosolutions” informacija ir nuotraukos

Pump track kalnelių trasa