Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiauliai tvirtai laiko regbio sostinės vėliavą

Šiaulių miesto savivaldybėje aptartos regbio aktualijos. Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir jo komandos susitikime su regbio federacijos prezidentu Irmantu Kukulskiu kalbėta apie regbio infrastuktūrą, klubų veiklą ir rezultatus, vaikų užimtumą, tarptautinius regbio renginius.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Lietuvos regbio federacijos prezidentu Irmantu Kukulskiu, susitikime taip pat dalyvavo vicemeras Justinas Švėgžda, mero patarėjas Vincas Urbonavičius, Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas. Pokalbio metu pasidžiaugta, kad jau artimiausią šeštadienį vyks federacijos organizuojamos Europos regbio čempionato rungtynės tarp Lietuvos ir Šveicarijos komandų. Tiesa, jų stebėti regbio mėgėjai kviečiami į Klaipėdą. Tikimasi, kad Šiaulių miesto atstovai uostamiestyje sudarys solidžią žiūrovų dalį, nes būtent mūsų miesto klubų komandų  žaidėjai ir yra nacionalinės komandos pagrindas, pasak Irmanto Kukulskio, šiauliečių rinktinėje – net 13.

Irmantas Kukulskis pasidžiaugė šiuo metu mieste turima regbio sporto šakai naudojama infrastruktūra ir planuojamais pokyčiais. Kaip tik dėl pradėtos pagrindinio Šiaulių regbio stadiono rekonstrukcijos tarptautinės varžybos rengiamos Klaipėdoje.

„Šiuo metu mieste turime tris regbio klubus, regbininkai turi galimybę sportuoti Gardino gatvės stadione, taip pat Gegužių progimnazijos stadione. Pastarajame vyksta treniruotės, o didžiajame stadione – varžybos. „Saulėtekio“ gimnazijos stadione, kuris šiuo metu atnaujinamas, taip pat vyks regbio treniruotės. Tai leis turėti ilgesnį šio sporto sezoną“, – džiaugėsi I. Kukulskis.

 Modernizavus regbio stadione Gardino gatvėje  bus įrengtas apšvietimas, praplėsta pati regbio aikštė, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Numatytų darbų pabaiga 2024 m. Baigus „Saulėtekio“ gimnazijos stadiono rekonstrukciją, ten taip pat atsiras didelių matmenų sintetinės dangos regbio aikštelė, kuri bus skirta mokyklos, sporto ir miesto bendruomenės reikmėms.

Susitikimo metu taip pat aptartas stiprus proveržis moterų regbio vystymo srityje. Suformuotos klubų moterų komandos, renkamos mergaičių grupės. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad mieste yra gilios daugelio šakų moterų sporto tradicijos, taip pat ir  regbio.

Šiuo metu regbio treniruotes Šiaulių mieste lanko 425 vaikai ir jaunuoliai.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis